
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Report WA10-S távérzékelő a hőmérsékleten kívül a páratartalmat is méri. A Levenhuk Discovery Report WA10 időjárás-állomással együttes használatra készült, beltéren és kültéren is elhelyezhető. Állvánnyal felszerelt és falra is szerelhető.
Az érzékelő beépített monokróm kijelzővel rendelkezik, így az értékek közvetlenül erről, vagy az időjárás-állomás kijelzőjéről is leolvashatók, amely rádiójelen keresztül kapcsolódik. A képernyő kisméretű, de minden szükséges információt megjelenít: az időjárási adatokat félkövér számjegyekkel, a kapcsolati állapotsort, valamint az akkumulátor töltöttségiszint-jelzőjét.
Az érzékelő normál elemekkel működik.
A távérzékelőkhöz alkáli elemek használatát javasoljuk.
Legfontosabb jellemzők:
- Hőmérséklet- és páratartalom-mérés
- Beépített monokróm kijelző
- Adatátvitel rádiójelen keresztül
- Hagyományos elemekkel működik
- A Levenhuk Discovery Report WA10 időjárás-állomással kompatibilis
A készlet tartalma:
- Érzékelő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555002958 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x5x3 cm |
| Szállítási súly | 0.065 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | távoli érzékelő |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 1% és 99% között |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány kültéren | -50...+70 °C (−58°F to 158°F) |
| Mérési tartomány kültéren | -50 — 70 |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Tápellátás | érzékelők: AAA elem – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Kiegészítő | akkumulátor töltöttségiszint-jelző, csak a Discovery Report WA10 készülékkel kompatibilis |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_1026295 Fiskars Pótpengefej PowerGear ágvágókhoz; UPX86, UPX82 - 1026295