
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Report W20-S távérzékelő teljes mértékben kompatibilis a Levenhuk Discovery Report WA20 időjárás-állomással. Támogatja a vezeték nélküli adatátvitelt rádiójelen keresztül, valamint a fő modultól jelentős távolságra elhelyezhető. Elemekkel működik.
Az érzékelő méri a levegő hőmérsékletét és páratartalmát. Beépített kijelzővel nem rendelkezik, így a mérési eredmények az időjárás-állomás kijelzőjén jelennek meg. Az előlapon LED-visszajelző, a hátulján pedig az elemtartó rekesz fedele alatt csatornaválasztó található. A hátlapon szerelőfurat található a fali rögzítéshez.
A távérzékelőkhöz alkáli elemek használatát javasoljuk.
Legfontosabb jellemzők:
- Távérzékelő hőmérővel és páratartalom-mérővel
- Rádiójelen keresztül kapcsolódik az időjárás-állomáshoz
- Tápellátás: hagyományos elemek
- A Discovery Report WA20 időjárás-állomással kompatibilis
A készlet tartalma:
- Érzékelő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555002972 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x5x3 cm |
| Szállítási súly | 0.055 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | távoli érzékelő |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő |
| Kialakítás | digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 1% és 99% között |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány kültéren | –40...+70 °C (–40...+158 °F) |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 70 |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Tápellátás | érzékelők: AAA elem – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Kiegészítő | csak a Discovery Report WA20 készülékkel kompatibilis |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_00502 SIGMA Computeralk Sigma konzol Butler 2450 WL/WR kormány fölé 00502
S034_0959-20 GARDENA 0959-20 Kerti zuhanyzó állvánnyal duo
S004_B24X138SV CST Belső gumi 24x13/8SV autó szelepes gumibelső B24X1 3/8SV 37-540
S005_B11000051 Basi FS 500 Barna forgatós befeszítésgátló B11000051
S003_107683 SATEL SP500 O Kültéri piezzo hang-és fényjelző sárga
S004_B28X175SV48 CST belső gumi B28x175SV48 autó szelepes gumibelső
S004_38460867002 RITCHEY Markolat RI SuperLogic 128 mm Nano Foam PRD21059