
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
A Levenhuk Discovery Report WA30 levegőrészecske-figyelővel ellátott időjárás-állomás nélkülözhetetlen készülék a városi vagy ökológiai kihívásokkal küzdő területeken élők számára. Fő funkciója a levegőben lévő finom részecskék szintjének kimutatása. A pornál itt többről van szó; kisebb részecskékről, amelyek nem maradnak a felszínen. Ezek körülöttünk repkednek és minden egyes levegővétellel bejutnak a tüdőbe. Ha nincs, vagy kevés ilyen részecske található a levegőben, az biztonságos az egészségre nézve, azonban nagyobb mennyiségben súlyosabb asztmát, gyakori hörghurutot és egyéb problémákat okozhat. A helyzetet figyelemmel kísérheti egy levegőrészecske-figyelővel ellátott időjárás-állomás helyiségbe való telepítésével.
A PM2,5-szint a kijelző közepén látható. A mellékelt felhasználói kézikönyv ismerteti, hogy mely mérési eredmények esnek a normál tartományba és melyek igényelnek odafigyelést. A készülék hőmérővel és páratartalom-mérővel is felszerelt, figyelemmel kíséri a levegő hőmérsékletét és páratartalmát. Ezek az értékek a kijelző felső részén találhatók. A kijelző alján az órarész látható. A képernyő háttérvilágítással rendelkezik és fényereje (3 fokozatban) állítható.
A készülék minimalista és stílusos: a vezérlőgombok a hátlapon helyezkednek el, így nem befolyásolják az összképet. A levegőrészecske-figyelővel ellátott időjárás-állomás beépített újratölthető elemekkel működik, valamint micro-USB-kábel segítségével hálózatról is működtethető.
Legfontosabb jellemzők:
- Finom részecskék mérése a levegőben
- További funkciók: hőmérő, páratartalom-mérő, óra
- Nagyméretű számjegyekkel és állítható háttérvilágítással ellátott színes kijelző
- Beépített újratölthető elemekkel működik
A készlet tartalma:
- Időjárás-állomás levegőrészecske-figyelővel
- Micro-USB-kábel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 10 év |
| EAN | 5905555003030 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 9x9x8 cm |
| Szállítási súly | 0.205 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | levegőminőség-elemző |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő, levegőrészecske-figyelő, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 1% és 99% között |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | beépített 3,7 V, 600 mAh lítium-polimer akkumulátor; 5 V DC, 500 mA a micro-USB-kábelen keresztül (a készlet része) |
| Váz | műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | 3 fényerősségszint |
| Kiegészítő | PM 2,5 szint mérése (0—900 µg/m3) |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_SCMPNA0HB00AM PROLOGO Nyereg PR SCRATCH-M5 PAS NACK 140 HARD fekete SCMPNA0HB00AM
S004_JY-523M BIKEFUN Lámpa BF hátsó Analog dinamós (100/ctn) JY-523M
S004_X12-1GOLD KMC Lánc KMC X12-1 GOLD 1/2x11/128 126L X12-1GOLD
S052_3830076851520 ISKRA ERO IE-TV150S asztali satu - 3830076851520
S003_110841 SOYAL AR-725UB-W Közelítőkártyás segédolvasó beléptetőrendszerekhez kék
S005_SC41-515-84 SILMEC Bimetal Reklámanyag tartó fekete 41-515.84
S004_31-365-807 RITCHEY WCS Trail 0D c220 Kormányszár 70x31.8mm matt fekete 31-365-807
S100_6904268 G21 SpaceJump trambulin védőhalóval 305cm létrával fekete 6904268
S004_40050817024 RITCHEY Nyereg RI WCS Skyline fekete PRD21107 40050817024
S032_7209335 JKH Tömlő Safari 3 rétegű csavarodásmentes 1" 25 fm 7209335