
A Discovery Channel a glóbusz csodáival, változatosságával és szórakoztató érdekességeivel tájékoztatja, szórakoztatja és inspirálja nézőit szerte a világban. A csatorna több millió embernek ad lehetőséget a felfedezésre, a kíváncsiságuk kielégítésére – a különböző kategóriákba tartozó műsorok összeállításával, ideértve tudományt, a felfedezést, a kalandokat, a történelmet és azokat a műsorokat, amelyek segítenek betekinteni a kulisszák mögé, hogy jobban megismerjük azokat az embereket, a helyeket, a szervezeteket, amelyekkel osztozunk ezen a világban és amelyek alakítják azt.
Büszkén mutatjuk be a Discovery optika termékcsaládot, amelyet a Levenhuk gyártott és a Discovery inspirált.
Ez a távérzékelő a Levenhuk Discovery Report WA50 időjárás-állomással együtt használható. Két paramétert mér: hőmérsékletet és páratartalmat. Rádiójelen keresztül kapcsolódik az időjárás-állomáshoz, a mért adatok a fő modul kijelzőjén láthatók. A Levenhuk Discovery Report WA50-S érzékelő nem rendelkezik saját kijelzővel.
Beltéren és kültéren egyaránt elhelyezhető. A hátlapon hagyományos szerelőfurat található a fali rögzítéshez. Nincs szükség hálózati tápellátásra, a készülék hagyományos elemekkel működik.
A távérzékelőkhöz alkáli elemek használatát javasoljuk.
Legfontosabb jellemzők:
- Távérzékelő Levenhuk Discovery Report WA50 időjárás-állomáshoz
- Vezeték nélküli adatátvitel rádiójelen keresztül
- Hagyományos elemekkel működik
- Beltéri vagy kültéri elhelyezésre is alkalmas
A készlet tartalma:
- Érzékelő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Discovery |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555002941 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x5x3 cm |
| Szállítási súly | 0.06 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | távoli érzékelő |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 1% és 99% között |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány kültéren | -50...+70 °C (−58°F to 158°F) |
| Mérési tartomány kültéren | -50 — 70 |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Tápellátás | érzékelők: AAA elem – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Kiegészítő | csak a Discovery Report WA50 készülékkel kompatibilis |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S100_639284 G21 Industrial Block virágcserép 43x43 x43cm 639284
S018_MG135 BEURER MG 135 SHIATSU masszírozó párna MG135
S003_101482 SOYAL AR-1500WF síktapadó elektromágneses zár AR1500WF
S032_8920040 JKH Kerékpár fogaskerék MTB 6 indexes 8920040
S003_104498 NOLOGO ANT433 Körsugárzó botantenna 433.92MHz frekvenciára
S003_109617 AD 12V/2000 Kapcsolóüzemű dugasztáp adapter kialakítású
S006_G-150/GB Gázbowden Honda F-400 utángyártott G-150/GB
S052_196-545-000 Agrifab Vontatható szórógép 50 kg - 196-545-000
S031_34674 VELOTECH Villogó szett 2LED fekete 34674
S031_15658 Kerék első 26" DF QR disc fekete 15658