Bemutatjuk új okos konyhai segítőjét: Ermenrich BBQ GT10. Legyen szó lédús csirkéről, sovány pulykáról, bifsztekről vagy zamatos bárányról, a segítségével bármilyen húst úgy készíthet el, mint amilyenre megálmodta. A hőmérő a tökéletes eredmények érdekében a legnépszerűbb hústípusokra vonatkozó, előre beállított programok segítségével automatikusan javaslatot tesz az ideális célhőmérsékletre és elkészítési időre. Minden alkalommal magabiztosan és ízletesen készítheti el kedvenc sült, grill vagy barbecue fogását.
A hőmérő egyszerűen kezelhető, hiszen a központi görgetőkerékkel könnyen átválthat a beállításokat között és elvégezheti a szükséges módosításokat. Egyszerűen csak forgassa el a hús típusának és sütöttségi fokának kiválasztásához, állítsa be a célhőmérsékletet, vagy indítsa el a visszaszámlálót akár 12 óráról. A hőmérő az étel elkészültekor vagy az időzítő lejártakor hangjelzéssel figyelmezteti Önt.
Hőmérsékletmérés közben a képernyő háttérvilágításának színe megváltozik az aktuális állapotnak megfelelően: alacsony hőmérséklet esetén fehér, normál hőmérséklet esetén zöld, magas hőmérséklet esetén piros. Az LCD-kijelző távolról is jól látható, a betűtípus pedig könnyen olvasható. A kijelzőn egy külön erre a célra szolgáló jelzőlámpa emlékezteti Önt, amikor ideje kicserélni az elemeket. Két AAA elem kb. 600 órányi használatot biztosít, ami egy teljes grill szezonra is elég. Ha elfelejtené kikapcsolni, akkor 1 perc inaktivitás után automatikusan kikapcsolódik, hogy ne merüljön az elem.
A szonda az IP65 besorolásnak hála porral és freccsenő vízzel szemben is védett, így folyó víz alatt biztonságosan lemosható. A főegység azonban nem vízálló – nem szabad víz alá tenni, máskülönben tönkremegy.
Az Ermenrich BBQ GT10 több, mint egy precíz mérőeszköz. Stílusos és okos kiegészítő, amivel öröm sütni, és ami csodálatos ajándék lehet mindazoknak, akik szeretik finom ételekkel kényeztetni szeretteiket!
Főbb jellemzők:
- Rozsdamentes acélból készült, 13 cm hosszú szonda; −50 °C és +300 °C közötti mérési tartomány
- Sokoldalúan használható: konyhába, grillezéshez, laboratóriumokba és ipari környezetekbe is ideális
- A következő nemzetközi szabványoknak megfelelő biztonsági tanúsítvánnyal rendelkezik: CE, RoHS, FDA és LFGB
- Kiválasztható mértékegységek: Celsius vagy Fahrenheit
- 1 perc inaktivitás után automatikusan kikapcsolódik
- 2 db AAA elemmel működik, amik könnyen beszerelhetők és cserélhetők
- Előre beállított programok csirke, pulyka, marha, sertés és bárány sütéséhez
A készlet tartalma:
- Főzési/sütési hőmérő
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027487 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x8x4 cm |
| Szállítási súly | 0.25 kg |
| Kialakítás | beépített szondával |
| Szonda típusa | összecsukható/behúzható |
| Mellékelt szondák száma | 1 |
| Maximális szondaszám | 1 |
| Szonda anyaga | rozsdamentes acél |
| Szonda hossza, cm | 13 |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Ételhőmérséklet mérési tartomány, °C | -50 — 300 |
| Mérés pontossága | ±1% (–50 … +199 °C tartományban); ±2% (+200 … +300 °C tartományban) |
| Tartás funkció | yes |
| Túlmelegedési riasztás | yes |
| Időzítő | yes |
| Időzítő visszaszámlálása | akár 11 óra 59 perc 59 másodperctől |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Háttérfény | yes |
| Tápellátás | 2 db AAA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag, rozsdamentes acél |
| Vízálló | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP65 besorolás, teljes védelem por ellen, védelem vízsugár ellen (csak a szondák) |
| Tanúsítványok | CE, RoHS |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_694000 Kartergázcső Briggs 405577 egyenes 1,6" 694000
S006_US-440-425 Gyújtótekercs Briggs Quantum utángyártott US-440-425
S006_941245-1 Kultivátor KF-04 utángyártott 941245-1
S006_13010-Z0N0110-00A0 Hajtókar RATO RV450 13010-Z0N0110-00A0
S006_KE80033BA Gyújtáskapcsoló Mitsubishi Brillant GT1300 KE80033BA
S101_82997 Ermenrich Reel KD30 mérőszalag 82997
S006_M20129 Ékszíj MAMMUT 754-0629 típusú utángyártott M20129
S101_82999 Ermenrich Reel KD80 mérőszalag 82999
S101_85670 Ermenrich Seek VE80 ipari endoszkóp 85670
S006_734-06265 Mankókerék MTD JE155 5.0"x1.38" 734-06265
S006_1E40F-E.4-1 Dugattyú üres Kasei CG415Q43 40mm 1E40F-E.4-1
S052_7901506701 Scheppach Fűrészszalag MBS 1100 - 7901506701