Mostantól minden eddiginél könnyebb tökéletesre sütni a húsokat. Az Ermenrich BBQ GT40 hőmérővel búcsút mondhat a sütési kudarcoknak, és tökéletesen elsajátíthatja a marhahús, sertés, baromfi, hal és bárány elkészítését. Egyszerűen csak helyezze be a vékony szondát a húsba, és állítsa be a kívánt sütöttségi hőmérsékletet vagy válasszon az előre beállított sütési profilok közül. Ezt követően lazíthat egyet a szeretteivel, vagy megnézhet egy filmet. A hőmérő figyeli Ön helyett a sütési folyamatot, és pontosan akkor jelez Önnek, amikor az étel elkészült.
Ez az eszköz az Ön megbízható konyhai segítőjévé válhat, ami mindig kéznél van a tűzhelynél vagy a grillsütőnél. A két vezeték nélküli szondával egyszerre több ételre is figyelhet: ünnepi csirke és a körete, több steak, párolt sertés stb. Az étel belső hőmérsékletét 0 °C és +100 °C, a grillsütőben lévő környezeti ún. grill-hőmérsékletét pedig +50 °C és +300 °C közötti tartományban képes mérni. Többé nem kell tippelgetnie, hogy vajon hogy fog sikerülni az étel. Pontosan tudni fogja, hogy mi történik az étel belsejében és környezetében.
Az Ermenrich BBQ GT40 ösztönösen könnyen használható. Világos, háttérvilágítással ellátott LCD-képernyőjén mindig láthatók a legfontosabb információk: a jelenlegi hőmérséklet, a célhőmérséklet, a grill-hőmérséklet, és az elem töltöttsége. Hőmérőjét Bluetooth-on keresztül összekapcsolhatja iOS vagy Android okostelefonjával, majd a ToGrill mobilalkalmazás telepítésével még inkább megkönnyítheti a sütést. Az alkalmazás előre beállított programokat kínál a különféle húsokhoz, valamint a sütöttségi fokokra vonatkozó útmutatásokat, személyre szabható elkészülési riasztásokat és még sok mást is. Válassza ki a kívánt funkciót, vagy módosítsa a beállításokat tetszése szerint, hogy étele minden alkalommal úgy készüljön el, ahogy Ön szeretné.
Ez a hőmérő nemcsak okos, hanem praktikus is. A vezeték nélküli szondák könnyen leöblíthetők folyó víz alatt, kerámiafogantyúik karcállók és égésállók, elegáns kinézetüket pedig minden körülmények között megőrzik. Az eszköz működéséhez csak 2 db AA elem szükséges, míg a szondák a bázis egységbe helyezve tölthetők. A nemzetközi tanúsítványnak köszönhetően biztos lehet benne, hogy a hőmérő az Ön és étele számára is teljesen biztonságos.
Az Ermenrich BBQ GT40 több, mint egy mérőeszköz. Egy stílusos és hasznos eszköz, ami bármilyen alkalomra remek ajándék lehet. Élvezetessé varázsolja a sütést, és gondoskodik róla, hogy az eredmény lenyűgözze a vendégeit és szeretteit.
Főbb jellemzők:
- Két darab, egyenként 14,2 cm-es, rozsdamentes acélból készült, vezeték nélküli és vízálló szonda hőálló kerámiafogantyúkkal
- Okostelefonhoz csatlakoztatható Bluetooth-on keresztül; ingyenes ToGrill alkalmazás a beállítások könnyű kezeléséhez
- Visszaszámláló, maximum 11 óra, 59 perc és 59 másodperc beállítással
- 2 db AA elemmel működik; a szondák a bázis egységről tölthetők; jelzi, ha alacsony a töltöttség
- A hátulsó mágnessel hűtőszekrényre, konyhai eszköztartó sínre vagy akár a grillsütő fedelére is rögzíthető
- Megfelel a következő globális biztonsági szabványoknak: FCC, CE, RoHS, FDA, LFGB és BQB
A készlet tartalma:
- Főzési/sütési hőmérő
- Vezeték nélküli szonda, 2 db
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027517 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x11x4 cm |
| Szállítási súly | 0.32 kg |
| Kialakítás | távoli szondával |
| Szonda típusa | vezeték nélküli |
| Mellékelt szondák száma | 2 |
| Maximális szondaszám | 2 |
| Szonda anyaga | kerámia fogantyú, rozsdamentes acél |
| Szonda hossza, cm | 14,2 |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Sütőben használható | yes |
| Grill-hőmérséklet mérési tartomány, °C | 50 — 300 |
| Ételhőmérséklet mérési tartomány, °C | 0 — 100 |
| Mérés pontossága | ±1% (0 … +99 °C tartományban); ±2% (+100 … +199 °C tartományban); ±3% (+200 … +300 °C tartományban) |
| Tartás funkció | yes |
| Túlmelegedési riasztás | yes |
| Időzítő | yes |
| Időzítő visszaszámlálása | akár 11 óra 59 perc 59 másodperctől |
| Okostelefon-kapcsolat | yes |
| További berendezés csatlakoztatható | Android/iOS okostelefonokhoz és tabletekhez a ToGrill alkalmazáson keresztül |
| Bluetooth | yes |
| "Rálátási" hatótávolság | 80 m (a szondáig), akár 90 m (okostelefonhoz) |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Háttérfény | yes |
| Tápellátás | 2 x AA batteries, 1.5V (not included) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag, rozsdamentes acél |
| Alacsony töltésszint jelzőfénye | yes |
| Vízálló | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP65 besorolás, teljes védelem por ellen, védelem vízsugár ellen (csak a szondák) |
| Tanúsítványok | CE, FCC, RoHS |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S052_7901200714 Scheppach szett 2 fűrészlap 254 mm - 7901200714
S101_86336 Ermenrich BBQ GT20 húshőmérő 86336
S006_13010-Z910111-00A0 Hajtókar RATO RV550 13010-Z910111-00A0
S006_694000 Kartergázcső Briggs 405577 egyenes 1,6" 694000
S006_US-440-425 Gyújtótekercs Briggs Quantum utángyártott US-440-425
S006_941245-1 Kultivátor KF-04 utángyártott 941245-1
S006_13010-Z0N0110-00A0 Hajtókar RATO RV450 13010-Z0N0110-00A0
S006_KE80033BA Gyújtáskapcsoló Mitsubishi Brillant GT1300 KE80033BA
S101_82997 Ermenrich Reel KD30 mérőszalag 82997
S006_M20129 Ékszíj MAMMUT 754-0629 típusú utángyártott M20129
S101_82999 Ermenrich Reel KD80 mérőszalag 82999
S101_85670 Ermenrich Seek VE80 ipari endoszkóp 85670