Az Ermenrich PLUS LN20 olyan hordozható önbeálló lézeres szintező, amely négy vízszintes zöld vonalat hoz létre. Vízszintes vetítési tartomány: teljes 360°. Az eszköz ideálisan használható építési és felújítási munkákhoz, valamint berendezések és világítás felszereléséhez. A nagy munkatávolság nagy terület lefedését teszi lehetővé anélkül, hogy a készüléket ehhez meg kellene mozdítania, a lézer akár távoli falakat is elér. A kompenzátor csillapítja a rezgéseket, és automatikusan beállítja a lézer síkját.
Az Ermenrich PLUS LN20 lézeres szintező beépített akkumulátora a választott fényerőszinttől (négyféle opció állítható be) függően hosszú üzemidőt biztosít. A LED-ek még maximális fényerő mellett is akár 8 órán keresztül működtethetők, ami azt jelenti, hogy a teljes műszak alatt anélkül dolgozhat, hogy a lézeres szintező töltésére lenne szükség. A lézeres szintező ütésálló, porral és fröccsenő vízzel szemben védett. A készülék kényelmesen felszerelhető egy szabványos 1/4"-es menettel rendelkező állványra.
Fő jellemzők:
- 4 zöld vonal, a vízszintes vetítési tartomány: teljes 360°
- Munkatávolság – maximum 30 m, állítható fényerő
- A beépített akkumulátor hálózati adapter segítségével, USB-porton keresztül tölthető
- A masszív készülékház porvédett és ütésálló
- Állványra szerelhető
- Kompakt és ergonomikus dizájn
A készlet a következőket tartalmazza:
- Lézeres szintező
- Táska
- L-alakú kengyel
- Hálózati adapter (USB Type-C)
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555015774 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 9x14x11 cm |
| Szállítási súly | 0.485 kg |
| Lézeres szintező típusa | 4 vonal |
| Vízszintes síkok száma | 1 |
| Vízszintes vetítési tartomány (°) | 360 |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Munkatávolság | legfeljebb 30 m |
| Lézersugár színe | zöld |
| Lézersugár színe | zöld |
| Önbeálló szintezőrendszer | yes |
| A kompenzátor működési tartománya (°) | 4±1 |
| Impulzus mód | yes |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Tápellátás | 2000 mAh kapacitású beépített lítium akkumulátor, töltés hálózati adapter segítségével, USB Type-C csatlakozón keresztül (adapter mellékelve) |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 8 — 16 |
| Lézerosztály | 2 |
| Hullámhossz, nm | 505–550 |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP54, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 50 |
| Ütésálló | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_MOG113/R MOG113R fűnyírókés 45,5 cm HUSQVARNA PARTNER
S006_FIN/T/2.7/0.25 Damil 2.7mm kerek 35 méter olasz FIN/T/2.7/0.25
S035_930153 QMED Csípőrögzítő ortézis Jobb L 930153
S031_20844 JOYTECH Gyorszár első agyhoz fekete 20844
S032_3427122 JKH Tábla műanyag 20 x 4,5 cm ZÁRVA 3427122
S052_30041000000-100_racc Riwall Határoló vezeték Riwall – 100 m - 30041000000-100_racc
S006_69-364 OREGON 2.4mm Damil kerek 88m zöld 69-364
S006_636777 Damil 3.5mm csavart Oregon Terramax 36 m 636777
S006_MOG704/R MOG704R fűnyírókés furat 23,3 mm ZENGő/REX