Az Ermenrich LR600 lézeres távolságmérő az akár 600 méterre lévő tárgy távolságát is képes megmérni. Alkalmas mozgó célpontok távolságának, szögének és sebességének mérésére. Magas mérési pontosság jellemzi, így az eszköz rendkívül sokoldalúan használható, például vadászathoz, vidéki építkezéshez és kempingezéshez is. A készülék nagyméretű objektumokat, például magas épületeket, és olyan objektumokat képes megcélozni, amelyeket nagy távolságból nehéz azonosítani, például villamosenergia-átviteli oszlopokat, zászlórudakat és póznákat.
Az optikai elemek 6x-os nagyítást biztosítanak, a leolvasott értékek pedig valós időben jelennek meg a szemlencse LCD-kijelzőjén. Az alkalmazástól függően egyedi távolságmérések vagy folyamatos mérések is végezhetők. Extra funkciók is rendelkezésre állnak. Például a zászlórúdrögzítési üzemmóddal egy kimondottan kis méretű célpont nyílt területen észlelhető, és a távolsága megmérhető. Továbbá az eszköz rezeg, amikor a célpont rögzül. A lejtő üzemmód pedig golfozáskor hasznos funkció.
A kompakt és könnyű távolságmérő kényelmesen illeszkedik a kézbe és egyszerűen hordozható. Ha hosszabb időn keresztül több mérést tervez ugyanarról a pontról végezni, a kép stabilizálása és a pontosabb mérések érdekében az eszköz háromlábú állványra szerelhető. Szabványos háromlábú állvány – 1/4″-es. Az eszköz működtetéséhez szabványos elemekre van szükség. Automatikus kikapcsolási funkcióval rendelkezik.
Kérjük, vegye figyelembe: Az infravörös megvilágítást (infravörös sugárzást) a fénykép- és videokamerák, valamint a hasonló elektronikus eszközök működés közben érzékelik.
Legfontosabb jellemzők:
- Maximális mérési tartomány – 600 m
- Mérés típusai: egyedi mérés, folyamatos mérés
- Két pont közti távolság vízszintesen és függőlegesen is mérhető
- Mérheti mozgó célpontok sebességét, valamint a szögek mérésére is rendelkezik funkcióval
- Lejtő üzemmód – golfozás közben a korrigált távolság kiszámítható a lejtés mértéke alapján
- Zászlórúdrögzítési üzemmód – kisméretű egyedi célponttól való távolság mérése, rezgés a célpont helyén való rögzítésekor
- Szabványos elemekkel működik, kompakt és könnyű kialakítás, háromlábú állványra rögzíthető
A készlet tartalma:
- Lézeres távolságmérő
- Tok
- Csuklópánt
- Törlőkendő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023618 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 12x14x8 cm |
| Szállítási súly | 0.36 kg |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 25 |
| Tartomány | 500 m-től 1000 m-ig |
| Hiba | ±1 m |
| Nedvességállóság | yes |
| Mérési tartomány, m | 5 — 600 |
| Szögmérési tartomány, ° | ±60 |
| Mértékegységek | méter/yard |
| Mérés pontossága | távolság: ±1 m / ±0,5%; szögek: ±1° |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 905 nm, <1 mW |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP54, részlegesen porvédett és fröccsenésálló |
| Kiegészítő | 1/4″-es szabványos menet, automatikus kikapcsolási funkció, pásztázási üzemmód, sebességszámítás |
| Használat | kivitelezéshez |
| Felhasználói szint | gyakorlott felhasználók, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S004_X12-1GOLD KMC Lánc KMC X12-1 GOLD 1/2x11/128 126L X12-1GOLD
S052_3830076851520 ISKRA ERO IE-TV150S asztali satu - 3830076851520
S003_110841 SOYAL AR-725UB-W Közelítőkártyás segédolvasó beléptetőrendszerekhez kék
S005_SC41-515-84 SILMEC Bimetal Reklámanyag tartó fekete 41-515.84
S004_31-365-807 RITCHEY WCS Trail 0D c220 Kormányszár 70x31.8mm matt fekete 31-365-807
S100_6904268 G21 SpaceJump trambulin védőhalóval 305cm létrával fekete 6904268
S004_40050817024 RITCHEY Nyereg RI WCS Skyline fekete PRD21107 40050817024
S032_7209335 JKH Tömlő Safari 3 rétegű csavarodásmentes 1" 25 fm 7209335
S003_107435 Global Fire VULCAN2ASI Analóg címezhető hangjelző irányfénnyel 107435
S004_PRNBTN4GX23AM PROLOGO Nyereg PR PROXIM NEMBO TIROX 145 WITH SLIDE CONTROL PRNBTN4GX23AM