Ismerje meg az Ermenrich BASE LT20 lézeres szintezőt, az építkezési, felújítási és kivitelezési munkáknak ezt az univerzális eszközét. A készülék két, egymást keresztező piros vonalat vetítő lézerdiódával van ellátva. A szintező akár 15 m távolságra is elhelyezhető attól a felülettől, amelyre a lézert vetíteni kívánja. A vízszintes és függőleges vetítési tartomány 130°. A kompenzátor beállítja a lézer áBASE LTal vetített vonalakat. Az alacsony mérési hibának köszönhetően a lehető legpontosabban jelölést végezheti a helyiségben.
Az Ermenrich BASE LT20 vízszintes felületen is elhelyezhető, vagy szabványos állványra is felszerelhető. Dönthető fejjel ellátott állvány használatával a kívánt lézerbeállításnak megfelelően döntheti a szintezőt. Az eszköz porral és fröccsenő vízzel szemben védett, ami felújítási és építési környezetben különösen hasznos. A szintező szabványos elemekkel működik. 10 fényerőszint állítható be.
Fő jellemzők:
- Két piros vonalat vetít
- A vízszintes és függőleges síkok vetítési tartománya 130°
- Akár 15 m távolságról használható, önbeálló szintezőrendszerrel rendelkezik
- Elemekkel működik, amelyek egyetlen töBASE LTéssel akár 180 óra üzemidőt biztosítanak (minimális fényerő mellett)
- Porral és fröccsenő vízzel szemben ellenálló, és 1/4"-os állványmenethez rögzíthető
A készlet a következőket tartalmazza:
- Lézeres szintező
- Táska
- L-alakú kengyel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555015811 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 8x13x12 cm |
| Szállítási súly | 0.565 kg |
| Lézeres szintező típusa | 2 vonal |
| Vízszintes síkok száma | 1 |
| Vízszintes vetítési tartomány (°) | 130 |
| Függőleges síkok száma | 1 |
| Függőleges vetítési tartomány (°) | 130 |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Munkatávolság | legfeljebb 15 m |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Önbeálló szintezőrendszer | yes |
| A kompenzátor működési tartománya (°) | 4±1 |
| Impulzus mód | yes |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Tápellátás | 4 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 40 — 180 |
| Lézerosztály | 2 |
| Hullámhossz, nm | 635–670 |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP54, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 50 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_BWAX1500 KMC Lánckenő KMC Go Wax 150 ML BWAX1500
S006_MOG112/R MOG112R fűnyírókés 52 cm VIKING bal oldali
S006_MOG970/R MOG970/R fűnyírókés BOSCH Power-Trak Qualcast 34cm