| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555026442 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x24x8 cm |
| Szállítási súly | 0.815 kg |
| === Elválasztójel === | Jeladó |
| Portok | BNC, RJ11, PoE/PING, RJ45 (fő), RJ45 (keresés), TF kártya, microUSB |
| Követhető kábeltípusok | STP/UTP (CAT5E, CAT6, CAT6A, CAT7) hálózati kábel, koax kábel, közönséges vezetékek, telefonkábel |
| Tesztelhető kábeltípusok | STP/UTP (CAT5E, CAT6, CAT6A, CAT7) hálózati kábel, koax kábel, közönséges vezetékek, telefonkábel |
| Kábelhosszmérés | yes |
| Kábeltesztelés | yes |
| Kábeltesztelés | + (áramkörszakadás, rövidzárlat, keresztezett érpárok, fordított érpárok, osztott érpárok, áthallás) |
| Port flash funkció | yes |
| Port flash funkció | + |
| Kábel nyomkövetés | yes |
| Áthallás elleni védelem | yes |
| PoE teszt | yes |
| PING teszt | yes |
| === Elválasztójel === | Kábelhosszmérés |
| Mérési módszer | időtartomány impulzus reflektometria (TDR) |
| Mértékegységek | láb, méter/yard |
| Mérési tartomány, m | 0 — 1000 |
| Hiba | 3 (±0,5 m) |
| Áramkörszakadástól számított távolság mérése | yes |
| Rövidzárlattól számított távolság mérése | yes |
| Kalibrálás | + |
| Minimális kábelhossz a kalibráláshoz, m | 20 (50 m-es kábel ajánlott) |
| Kalibrálási hiba, % | 2 (±0,5 m) |
| === Elválasztójel === | Főbb jellemzők |
| Maximális üzemi áramerősség, mA | <150 |
| Védelem | bemeneti feszültség: 48 V, áramerősség: 5 mA |
| Adatátvitel | +, akár 50 memóriahely (*.txt formátum) |
| Képernyő | LED, színes |
| Kijelző átmérője, hüvelyk | 2.8 |
| Kijelző felbontása, px | 320x240 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Tápellátás | 3,7 V, 1800 mAh, amely egy 5 V-os, 1 A-es DC adapterrel (nem része a csomagnak) és egy micro-USB-kábellel (a csomag része) tölthető |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 20 |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | 120 perc, 15 perc, 30 perc, 60 perc |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |
| === Elválasztójel === | Vevőegység / távegység |
| Portok | BNC, RJ11, RJ45, microUSB |
| Állítható érzékenység | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Maximális üzemi áramerősség, mA | <100 |
| Tápellátás | 3,7 V, 1800 mAh, amely egy 5 V-os, 1 A-es DC adapterrel (nem része a csomagnak) és egy micro-USB-kábellel (a csomag része) tölthető |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 50 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |