| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555016856 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 19x11x4 cm |
| Szállítási súly | 0.295 kg |
| === Elválasztójel === | Jeladó |
| Portok | DC (bemenet), DC (kimenet), Loopback (visszahurkolás), PoE, RJ45 |
| Tesztelhető kábeltípusok | STP/UTP (CAT5, CAT6) hálózati kábel, telefonkábel |
| A tesztelt kábel maximális hossza, m | 600 |
| Kábeltesztelés | yes |
| Kábeltesztelés | + (áramkörszakadás, rövidzárlat, keresztezett érpárok) |
| Visszahurkolás teszt funkció | yes |
| Visszahurkolás teszt funkció | +, kompatibilis a 10/100 Mbps switch-ekkel |
| PoE teszt | yes |
| Feszültség alatt lévő eszköz (PD – Powered device) tesztelése | yes |
| Feszültségpolaritás észlelése | yes |
| === Elválasztójel === | PoE teszt |
| Áramforrás eszköz (PSE – Power source equipment) típusú teszt | szabványos (IEEE 802.3at/af) / nem szabványos |
| Midspan/endspan (középtáv/végtáv) azonosítás | yes |
| Üzemi feszültségtartomány (DC), V | 5 — 60 |
| Teljesítménymérési tartomány, W | 0 — 18 |
| === Elválasztójel === | Feszültség alatt lévő eszköz (PD – Powered device) tesztelése |
| Üzemi feszültségtartomány (DC), V | 5 — 60 |
| Árammérési tartomány, A | 0 — 3 |
| Teljesítménymérési tartomány, W | 0 — 180 |
| === Elválasztójel === | Főbb jellemzők |
| Maximális üzemi áramerősség, mA | ≤80 |
| Védelem | bemeneti feszültség: 48 V, áramerősség: 5 mA |
| Képernyő | LCD |
| Kijelző felbontása, px | 128х64 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Tápellátás | AAA alkáli elem – 3 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Automatikus kikapcsolás | 15 perc, 30 perc, 60 perc |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |
| === Elválasztójel === | Vevőegység / távegység |
| Portok | RJ45 |