| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555016832 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 23x13x8 cm |
| Szállítási súly | 0.57 kg |
| === Elválasztójel === | Jeladó |
| Portok | BNC, Flash, RJ11 (keresés), RJ45 (fő), RJ45 (keresés), USB (keresés), áramellátás |
| Követhető kábeltípusok | STP/UTP (CAT5E, CAT6, CAT6A, CAT7) hálózati kábel, koax kábel, közönséges vezetékek, telefonkábel |
| Tesztelhető kábeltípusok | STP/UTP (CAT5E, CAT6, CAT6A) hálózati kábel, koax kábel, közönséges vezetékek |
| Kábelhosszmérés | yes |
| Kábeltesztelés | yes |
| Kábeltesztelés | + (áramkörszakadás, rövidzárlat, keresztezett érpárok, fordított érpárok, osztott érpárok, áthallás) |
| Port flash funkció | yes |
| Port flash funkció | + |
| Kábel nyomkövetés | yes |
| Feszültségpolaritás észlelése | yes |
| === Elválasztójel === | Kábelhosszmérés |
| Mérési módszer | a kábel kapacitásának a mérésével |
| Mértékegységek | ft, m |
| Mérési tartomány, m | 5 — 350 |
| Hiba | 5 (±0,5 m) |
| Áramkörszakadástól számított távolság mérése | yes |
| Kalibrálás | + |
| Minimális kábelhossz a kalibráláshoz, m | 10 |
| Kalibrálási hiba, % | 2 (±0,5 m) |
| === Elválasztójel === | Főbb jellemzők |
| Maximális üzemi áramerősség, mA | <150 |
| Védelem | bemeneti feszültség: 48 V, áramerősség: 5 mA |
| Képernyő | LCD |
| Kijelző felbontása, px | 128x128 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Tápellátás | 9 V-os elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | 120 perc, 15 perc, 30 perc, 60 perc |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |
| === Elválasztójel === | Vevőegység / távegység |
| Portok | BNC, RJ45, fülhallgatók |
| Állítható érzékenység | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Maximális üzemi áramerősség, mA | <100 |
| Tápellátás | 9 V-os elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |