| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023120 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 29x16x5 cm |
| Szállítási súly | 0.62 kg |
| === Elválasztójel === | Jeladó |
| Portok | Cont (Folytonos), Length/Flash (hossz/villogás), OPM, PoE, QC (minőség-ellenőrzés), Scan (keresés), USB 2.0 (C-típus), VFL |
| Tesztelhető kábeltípusok | STP/UTP (CAT5, CAT6) hálózati kábel |
| A tesztelt kábel maximális hossza, m | 600 |
| Kábelhosszmérés | yes |
| Kábeltesztelés | yes |
| Kábeltesztelés | + |
| Port flash funkció | yes |
| Port flash funkció | +, (teljes duplex / fél duplex, automatikus egyeztetés (auto-nego) / nem automatikus egyeztetés (non-auto-nego), 10/100/1000 Mbit/s) |
| Kábeldugó minőség-ellenőrzése | yes |
| Kábel nyomkövetés | yes |
| Áthallás elleni védelem | yes |
| PoE teszt | yes |
| Feszültségpolaritás észlelése | yes |
| Optikai teljesítménymérés | yes |
| === Elválasztójel === | Kábelhosszmérés |
| Mértékegységek | láb, méter/yard |
| Mérési tartomány, m | 2.5 — 200 |
| === Elválasztójel === | PoE teszt |
| Áramforrás eszköz (PSE – Power source equipment) típusú teszt | szabványos (IEEE 802.3at/af) / nem szabványos |
| Midspan/endspan (középtáv/végtáv) azonosítás | yes |
| Üzemi feszültségtartomány (DC), V | 5 — 60 |
| === Elválasztójel === | Optikai teljesítménymérés |
| Optikai teljesítménymérő hullámhossza, nm | 850/ 1300/ 1310/ 1490/ 1550/ 1625 |
| Mértékegységek | W, dB, dBm |
| Referenciaszint beállításának lehetősége | yes |
| Vizuális hibakereső (VFL) | yes |
| === Elválasztójel === | Főbb jellemzők |
| Készenléti áramerősség, mA | ≤150 (Port Flash) , ≤25 (vezetékleképezés / keresés / minőség-ellenőrzési tesztelés) |
| Védelem | bemeneti feszültség: 48 V, áramerősség: 5 mA |
| Képernyő | LCD |
| Kijelző átmérője, hüvelyk | 2.8 |
| Kijelző felbontása, px | 320x240 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Tápellátás | 1500 mAh-s, 3,7 V-os lítium-polimer akkumulátor, amely egy C-típusú USB-kábellel (a csomag része) tölthető |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | 120 perc, 15 perc, 30 perc, 60 perc |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |
| === Elválasztójel === | Vevőegység / távegység |
| Portok | RJ45, USB 2.0 (C-típus), fülhallgatók |
| Állítható érzékenység | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Maximális üzemi áramerősség, mA | ≤300 |
| Tápellátás | 1500 mAh-s, 3,7 V-os lítium-polimer akkumulátor, amely egy C-típusú USB-kábellel (a csomag része) tölthető |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −10… +60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20…70 |