Az Ermenrich NetGeeks NU25 optikai multiméter egy többfunkciós eszköz, ami optikai teljesítmény mérésére, kábelszakadások keresésére, valamint a száloptikás hálózatnak és annak komponenseinek az egyéb jellemzőinek a meghatározására is használható.
A VFL (vizuális hibakereső) funkció lehetővé teszi a kábelkárosodás fényjelzések segítségével történő felmérését. Háromféle ilyen jel van: állandóan világító, lassan villogó, és gyorsan villogó. A háttérvilágításos, színes TFT-képernyőn egyéb hálózati teszteredmények is megjelennek, ideértve például a csatlakozó krimpelési minőségének a vizsgálatát, valamint az észlelt jel frekvenciáját. Az eszköz csatlakozóját egy levehető műanyag kupak védi a portól és a víztől.
Az eszköz a hat fő hullámhossz egyikén használható: 850, 980, 1310, 1490, 1550 vagy 1625 nm. A VFL funkció egy külön 650 nm-es hullámhosszal rendelkezik, és a 270 Hz, 1 kHz és 2 kHz frekvenciákat képes detektálni. Az eszközön FC/SC/ST szabványú optikai csatlakozók, valamint egy RJ45 hálózati csatlakozó található. Az Ermenrich NetGeeks NU25 multiméter egymódusú (SM) és a többmódusú (MM) kábelekhez is használható.
Főbb jellemzők:
- Az eszköz tápellátását egy beépített, nem cserélhető 3,7 V-os lítium akkumulátor biztosítja
- Az energiatakarékos használat érdekében az automatikus kikapcsolási funkció 30 percnyi inaktivitás után aktiválódik
- Teljes feltöltést követően hat óra az akkumulátor üzemideje
- Optikai teljesítmény mérése –60 és +8 dBm közötti tartományban
- Támogatja az FC/SC/ST optikai csatlakozókat, valamint egy RJ45 hálózati csatlakozót is
- Három további szervizelési funkció: frekvenciaérzékelés, kábeldugó minőség-ellenőrzése, VFL
A készlet tartalma:
- Jeladó
- Távoli modul
- C-típusú USB kábel
- Tok
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023144 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x12x5 cm |
| Szállítási súly | 0.29 kg |
| Típus | optikai multiméter |
| Optikai teljesítménymérő hullámhossza, nm | 850/ 980/ 1310/ 1490/ 1550/ 1625 |
| Száloptikai csatlakozó típusa | FC, SC, ST |
| Csatlakozó típusa | RJ45 |
| Tesztelhető kábeltípusok | egymódusú (SM), többmódusú (MM) |
| Mértékegységek | W, dB, dBm |
| Teljesítmény-érzékelési tartomány, dBm | -60 — 8 |
| Referenciaszint beállításának lehetősége | yes |
| Vizuális hibakereső (VFL) | yes |
| Vizuális hibakereső (VFL) hullámhossza, nm | 650 |
| Folytonossági teszt | yes |
| Kábeldugó minőség-ellenőrzése | yes |
| Bemeneti jel frekvenciaérzékelése | yes |
| Érzékelt bemenetijel-frekvencia (Hz) | 270/1000/2000 |
| Képernyő | színes TFT |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Tápellátás | 3,7 V, 700 mAh, beépített akkumulátor |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | igen, 30 perc inaktivitás után |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 60 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 20 — 70 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S032_8960529 JKH Villásdugó kapcsolóval 8960529
S003_127382 1x2x0.8 180 tűzálló kábel 100m 127382
S003_125220 FARFISA FC32P Kódzár 125220
S052_1054792 Fiskars Időkapcsolós öntöző dupla kimenetes 1054792
S003_127647 DSC NEO HS2016 + HS2LCDRF8EE1 + TL280 127647
S003_105346 VF-TR 20 Beépíthető transzformátor kaputelefonokhoz VFTR20
S003_122176 HIKVISION DS-PWA64-KIT-WE riasztóközpont szett 122176
S004_TH9013100 THULE V.horog TH OutPace 3krp 9013 TH9013100
S003_111871 SOYAL AR-TAGC-SIM Beléptető olvasó programozó kártya piros
S003_115198 DELIGHT adapter 1500mA 55056B 115198