Az Ermenrich Ping ES20 beépített cső dugulásdetektort úgy terveztük meg, hogy képes legyen megállapítani a dugulás helyét fémből (acél, réz, vas) és nem fémből (PVC, műanyag, cement) készült csövek esetében. Remekül használható eszköz a vízvezetékek és szennyvízvezetékek állapotának ellenőrzésére, professzionális és háztartási munkálatok elvégzése során egyaránt.
A berendezés egy jeladóból (felderítő szonda) és egy jelvevőből áll. A 20 méteres kábelű szondát be kell helyezni a csőbe és addig mozgatni befelé, amíg a dugulás miatt meg nem akad. Majd el kell húzni a jelvevőt a vezeték mentén – a dugulás közelében sípolni és villogni fog. Minél közelebb kerül a jeladó a szondához, annál erősebb lesz a leadott és jel, és annál hangosabb lesz a hangriasztás.
A szonda IP67-es besorolással rendelkezik, ezért a csövek ellenőrzése során rövid időre akár vízbe is merülhet. A berendezéshez tartozékkészletet is adunk, ami a szonda megjavítására szolgál, ha az esetleg megsérülne a cső belsejében. A jelvevő maximális munkatávolsága fémcsövek esetében 150 mm, nem fémből készült csövek esetében 400 mm. A berendezés érzékenysége állítható. A jelvevő is és a jeladó is újratölthető elemmel működik. A szonda egyetlen töltéssel 10 órát, a jelvevő 4 órát képes üzemelni.
Főbb jellemzők:
- Különböző anyagból (fém, nem fém) készült csövek ellenőrzésére készült
- A vízálló felderítő szondát úgy alakítottuk ki, hogy 20 méter hosszú csövek ellenőrzésére legyen alkalmas
- A szonda jelének leolvasására a legnagyobb távolság: 150 mm (fémcsöveknél), 400 mm (nem fémből készült csöveknél)
- Hang- és fényriasztás, ha a rendszer dugulást észlel; a jelvevő érzékenysége állítható
- Újratölthető elemről működik
A készlet tartalma:
- Jeladó
- Vevőegység
- Fülhallgatók
- C-típusú USB-kábel
- Tartozékok az érzékelő javításához
- 502 ragasztó
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555016863 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 40x36x7 cm |
| Szállítási súly | 2.23 kg |
| Vezetéktípusok | PVC-/ műanyag-/ acél-/ réz-/ cement-/ vascsövek |
| Munkatávolság, mm | nem fémből készült cső: 0–400 mm/Fémcső: 0–150 mm |
| Kábelhossz, m | 20 |
| Állítható érzékenység | yes |
| Figyelmeztető hangjelzés | yes |
| Fényjelzés | yes |
| Vízálló | IP67; porvédett; védelem rövid ideig történő vízbe merülés ellen (csak a szondára vonatkozik) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | –10… +40 |
| Működési frekvencia, MHz | 0.0003 |
| Tápellátás | Jeladó: beépített lítiumelem, típus: 18650 2600 mAh, 3,7 V, Jelvevő: beépített lítiumelem 1400 mAh, 3,7 V; töltés 5 V, 1 A DC (egyenáramú) adapter (a készlet nem tartalmazza) és C-típusú USB-kábel (a készlet tartalmazza) |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 4 — 10 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_MOG789/R MOG789/R fűnyírókés 71 cm CASTELGARDEN
S052_113610 Al-ko LB 4060 ENERGY FLEX lombfújó 113610
S006_90PX050E OREGON láncfűrész lánc 3/8p-1.1mm 90PX90PX050E
S006_M20005 Damil 2.0mm kerek 15 méter MAMMUT bliszteres M20005
S052_IS11079 ISKRA BENZINES HÁTI FŰKASZA BG-TU520 - IS11079
S034_3381-20 GARDENA 3381-20 Combisystem fűgereblye 60 cm
S006_150290044-0001 Motorolajszűrő Loncin LC2P76F belső 150290044-0001
S003_114187 TellSystem SMA-Grand 7 GSM antenna 114187
S034_3099-20 GARDENA állítható műanyag lombseprű 3099-20
S006_69-382 OREGON 2.7mm Damil kerek 70m zöld 69-382