Az Ermenrich Ping ET60 egy földelési ellenállás-vizsgáló, amelyet 0–4 kΩ közötti földelési ellenállás mérésére terveztek. Beépített LCD-képernyővel, három – különböző hosszúságú – tesztkábellel, valamint két földelőpálcával rendelkezik. Az eszköz elemekkel működik, automatikus kikapcsolási funkcióval rendelkezik, és jelzi a felhasználónak, ha az elemeket az alacsony töltöttségi szint miatt ki kell cserélni. Érdemes a berendezések méréseit és diagnosztikáit nagy elemtöltöttségi szinttel végezni, máskülönben az eredmények pontatlanok lehetnek.
Az eszköz eltárolja a méréseket a memóriában, rögzíti a maximális, minimális és átlagértékeket, valamint egy referencia érték segítségével relatív méréseket végez. Az adattartási funkciónak köszönhetően az eszköz képes a mérési eredményeket „befagyasztani” a képernyőn (értsd: nem veszi le őket a képernyőről) olyan helyzetekben, amikor Önnek később dolgoznia kell ezekkel az eredményekkel.
Az Ermenrich Ping ET60 egy mérőeszköz, amely áramelosztó vezetékek tesztelésére, villámvédelmi rendszerek tervezésére, valamint nagyfeszültségű oszlopok, épületek, kommunikációs állomások, belső vezetékek, elektromos berendezések stb. diagnosztizálására használható. Magas fokú mérési pontosság jellemzi, és professzionális munkavégzésre is alkalmas.
Főbb jellemzők:
- Földelési ellenállás mérése a DC (egyenfeszültség) átalakítási módszerrel
- Földelési feszültség mérése a numerikus egyenirányítási átlagolási módszerrel
- Memória 100 mérési csoportnak, valamint a minimális, maximális és átlagértékek tárolására
- A mért érték megtartása a képernyőn, kalkuláció referencia értékek alapján
- Szabványos elemekkel történő működés, automatikus kikapcsolási funkció, alacsony töltöttségi szintre vonatkozó figyelmeztetés
A készlet tartalma:
- Földelési ellenállás-vizsgáló
- Tesztkábelek – 3 db
- Kiegészítő földelőpálcák – 2 db
- Hordtáska
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027326 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 33x27x9 cm |
| Szállítási súly | 2.315 kg |
| Földelési ellenállás méréstartománya | 0–29,99 Ω: hiba (±2%+6), felbontás 0,01 Ω; 30–99,9 Ω: hiba (±3%+3), felbontás 0,1 Ω; 100–999 Ω: hiba (±3%+3), felbontás 1 Ω; 1,00–4,00 kΩ: hiba (±3%+3), felbontás 10 Ω |
| Földelési feszültség | 0–200 V (50–60 Hz): pontosság (±1%+5), felbontás 0,1 V |
| Mérési módszer | kétvezetékes, háromvezetékes |
| Földelési ellenállás mérési paraméterei | tesztáram 3 mA, 800 Hz |
| Memória | 100 csoport |
| Átlagérték-memória (AVG) | yes |
| Relatív érték mérése (REL) | yes |
| Túlfeszültség kategória | kat. III (1000 V), kat. IV (600 V) |
| Képernyő | igen |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Grafikus skála | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1, EN61557-3, EN61326-1 |
| Adatmentési/-olvasási funkció | yes |
| Adattartási funkció | yes |
| Határérték-memória (Min/Max) | yes |
| Tápellátás | 8 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_MOG516/R Fűnyíró kés Turbo 48M 472mm utángyártott MOG516/R
S006_MOG502/R MOG502/R Fűnyíró kés Valex 305 305mm/20mm/2 furatos
S006_MOG351/R Fűnyíró kés Bosch ROTAX 43 430mm, utángyártott MOG351/R
S006_MOG366/R Fünyirókés Etesia 25,5" balra forgó utángyártott MOG366/R
S006_MOG966/R MOG966/R Fűnyíró kés Flymo Visimo FL301 318mm/8mm/1 furatos
S006_MOG1703/R Robotfűnyíró kés Viking 19,8 cm utángyártott MOG1703/R
S006_MOG271/R Fűnyíró kés Westwood 468mm, utángyártott MOG271/R
S035_932015 TULI'S GAITORS Tehermentesítő 3/4-es talpbetét 41-43 932015
S035_932003 TULI'S Sarokcsésze fokozott igénybevételre kicsi 932003
S101_81386 Levenhuk Wezzer SN10 szauna hőmérő 81386
S052_9067-20 Gardena Házi vízmű 5600 SilentComfort - 9067-20
S006_MOG539/R MOG539/R fűnyírókés 47,5 cm 10 mm furatú változat