A készülék a következő funkciókat ötvözi: voltmérő (egyen- és váltakozó feszültség mérése), ampermérő (váltakozó áram mérése) és ohmmérő (ellenállás mérése). A számítások True RMS funkció segítségével kerülnek végrehajtásra, így a változó mennyiségek mérési pontossága nagy. A modell további funkciói közé az áramkör folytonosságának ellenőrzése és a diódák hibatesztelése tartozik.
A készülék mérési eredményei és működési paraméterei a beépített képernyőn jelennek meg. A képernyő háttérvilágítása megkönnyíti a munkát még gyenge fényviszonyok vagy teljes sötétség esetén is. Az adattartás funkció olyan helyzetben hasznos, amikor nem lehet azonnal leolvasni a mért értékeket a készülékről. Aktivált állapot esetén az értékek „befagyasztásra” kerülnek a képernyőn, így később is elérhetők.
A készülék működtetéséhez két darab szabványos elem szükséges. Az automatikus kikapcsolási funkció segít energiát megtakarítani. Ha az elemek töltésszintje alacsony, egy értesítés jelenik meg, jelezve, hogy ki kell cserélni őket.
Főbb jellemzők:
- Váltakozó áram mérése az áramkör megszakítása nélkül
- Az egyen- és váltakozó feszültség, ill. az ellenállás meghatározása
- A diódák működési hibáinak diagnosztikája (nyitott és rövidre zárt áramkörök), áramkörök ellenőrzése a rövidre zárt és nyitott áramkörök azonosításához
- Adattartás funkció a mért értékek képernyőn történő befagyasztásához, a maximális érték mentése
- True RMS – a változók nagy pontosságú kiszámítása
- Elemmel működik, automatikus kikapcsolás funkció
A készlet tartalma:
- Lakatfogó
- Mérőszondák
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027357 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x10x4 cm |
| Szállítási súly | 0.255 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata, kézi |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 200 mV/2 V/20 V/200 V/600 V: hiba ±(0,5%+5) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 2/20/200/600 V: hiba ±(1,0%+5) |
| AC áramerősség mérési határérték | 2/20/200 А: hiba ±(2,5%+8) |
| Ellenállás mérési határérték | 200 Ω/2 kΩ/20 kΩ/200 kΩ/2 MΩ/20 MΩ: hiba ±(1,0%+5) |
| Dióda teszt | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | + (csak maximumok) |
| Kábelfolytonosság-ellenőrzés | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Kijelző visszaszámláló | 2000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S034_1282-20 GARDENA 1282-20 Kábelszorító 24 V
S040_06.4.5634.00 ROSSMAX NB-500 Professzionális kompresszoros inhalátor
S003_102207 DASPI ES220 Tengely átmérő bővítő ív
S031_34604 Hátsó lámpa dinamós sárvédőre E-bike 34604
S018_LS20 Beurer LS 20 eco fehér bőröndmérleg LS20
S031_99971 Peruzzo Tetőszállítóhoz "T" adapter 99971
S018_IPL 9000 Plus BEURER IPL 9000 Plus Tartalék fénypatron
S004_384-508-105 RITCHEY bicikli kormány markolat TRAIL LOCKING fekete
S003_106029 UPS 12V 12Ah Zselés ólom akkumulátor
S052_1052183 Fiskars FiberComp öntözőfej, 3 funkciós - 1052183
S052_1020215 Fiskars IsoCore™ általános kalapács, XL - 1020215