Kis mérete lehetővé teszi, hogy a készüléket nehezen hozzáférhető helyeken használja, a kontrasztos háttérvilágítású képernyő jól látható a sötétben, az adattartás funkció pedig lehetővé teszi a képernyőn található értékek „befagyasztását”, amíg azokat kényelmesen le nem tudja olvasni. A készülék True RMS funkcióval rendelkezik, amellyel a változó mennyiségek kiszámítása a valós négyzetes középérték alapján történik, így a mért érték a lehető legpontosabb lesz.
A lakatfogó váltakozó áramot mér az áramkör megszakítása nélkül, valamint olyan egyéb paramétereket képes mérni, mint az ellenállás, az egyen- és váltakozó feszültség, a kapacitás, a frekvencia, a munkaciklus és a hőmérséklet. A készülék diódatesztelő és folytonossági üzemmódban, valamint fázisérzékelőként és veszélyes feszültséget jelző érzékelőként (NCV) is használható.
Az Ermenrich Ping MK30 digitális lakatfogó elemmel működik, automatikus kikapcsolási funkcióval rendelkezik, és alacsony töltöttségi szint esetén jelzi, ha ki kell cserélni az elemeket.
Főbb jellemzők:
- 7 mérési funkció egyetlen műszerben: feszültségmérés, áramerősség-mérés, ellenállásmérés, kapacitásmérés, frekvenciamérés, munkaciklusmérés, hőelemes érzékelés
- Rendkívül pontos True RMS mérések
- Szakadásvizsgálat – érzékeli a nyitott és rövidre zárt áramköröket
- Diódateszt, fázisérzékelés, feszültség alatt álló kábelek érzékelése és rejtett kábelek érzékelése (NCV)
- „Smart” mérések a folytonossági, valamint a feszültség és ellenállás meghatározására szolgáló üzemmódban – a készülék mindent automatikusan végez
- Adattartás funkció, a minimális és maximális értékek mentése
- Szabványos elemekkel működik
A készlet tartalma:
- Lakatfogó
- Mérőszondák
- Tok
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027371 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 23x12x5 cm |
| Szállítási súly | 0.485 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, hőelem, kapacitásmérés, munkaciklusmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 600 mV/6 V/60 V/600 V: hiba ±(0,5%+5) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 600 mV/6 V/60 V/600 V: hiba ±(0,8%+5) |
| AC áramerősség mérési határérték | 60/600 A: hiba ± (2,5%+5) |
| Kapacitásmérési határérték | 6 nF/60 nF/600 nF/6 μF/60 μF/600 μF/6 mF/60 mF: hiba ±(4,0%+5) |
| Frekvenciamérési határértékek | 100 Hz/1000 Hz/10 kHz/100 kHz/1 MHz/10 MHz: hiba ±(1,0%+3) |
| Munkaciklus méréstartomány | 1–99%: hiba ±(3,0%+3) |
| Kábelér-térképezés | yes |
| Szakadásvizsgálat | +, ellenállásmérési üzemmóddal (600 Ω) kombinálva |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | yes |
| Automatikus felismerés funkció (Smart) | + (csak DC és AC feszültség, ellenállás és szakadásvizsgálat esetén) |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Kijelző visszaszámláló | 6000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Grafikus skála | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -40 — 1000 |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S034_18317-20 GARDENA 18317-20 Prémium többfunkciós öntzőfej
S032_3334425 JKH Kutyapóráz láncos 3334425
S031_34604 Hátsó lámpa dinamós sárvédőre E-bike 34604
S018_LS20 Beurer LS 20 eco fehér bőröndmérleg LS20
S031_99971 Peruzzo Tetőszállítóhoz "T" adapter 99971
S018_IPL 9000 Plus BEURER IPL 9000 Plus Tartalék fénypatron
S004_384-508-105 RITCHEY bicikli kormány markolat TRAIL LOCKING fekete
S003_106029 UPS 12V 12Ah Zselés ólom akkumulátor
S052_1052183 Fiskars FiberComp öntözőfej, 3 funkciós - 1052183
S052_1020215 Fiskars IsoCore™ általános kalapács, XL - 1020215
S040_02.6.0233.00 Magasságmérő falra szerelhető