Az Ermenrich PLUS LN40 önbeálló lézeres szintező sokoldalú eszköz, amely igen népszerű az építési és felújítást végző szakemberek körében. A vízszintes sík vetítési tartománya 360°, emellett a készülék egy további függőleges vonalat is kivetít. Ez a kombináció lehetővé teszi a falak és padlók, szerelvények, padlóburkolatok szintezését és sok egyéb feladat elvégzését. A kompenzátor automatikusan beállítja a lézersugarakat, és az alacsony mérési hibának köszönhetően kiváló pontosságot biztosít.
Az Ermenrich PLUS LN40 akár 30 méter távolságban lévő falakon és egyéb felületeken is használható. A szintező szükség esetén 1/4"-os menettel ellátott állványra is rögzíthető. Emellett mágnesesen is rögzítheti. A beépített lítium akkumulátor a választott fényerőszinttől függően 6–9 óra működési időt biztosít. Összesen négy fényerőszint állítható be. A készülék por és fröccsenő víz ellen védett, és ellenáll a magas és alacsony hőmérsékletnek.
Fő jellemzők:
- Öt zöld vonal: négy vízszintes és egy függőleges
- Vízszintes vetítési tartomány: teljes 360°
- Kiegyenlíti a lézer rezgéseit, a lézer munkatávolsága 30 méter
- Állványra helyezhető és mágnesesen is rögzíthető
- A beépített lítium akkumulátor hálózati adapter segítségével tölthető (USB-adapter mellékelve)
A készlet a következőket tartalmazza:
- Lézeres szintező
- Táska
- L-alakú kengyel
- Hálózati adapter (USB Type-C)
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023540 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x11x9 cm |
| Szállítási súly | 0.58 kg |
| Lézeres szintező típusa | 5 vonal |
| Vízszintes síkok száma | 1 |
| Vízszintes vetítési tartomány (°) | 360 |
| Függőleges síkok száma | 1 |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Munkatávolság | legfeljebb 30 m |
| Lézersugár színe | zöld |
| Lézersugár színe | zöld |
| Önbeálló szintezőrendszer | yes |
| A kompenzátor működési tartománya (°) | 4±1 |
| Impulzus mód | yes |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Alacsony töltésszint jelzőfénye | yes |
| Tápellátás | 2000 mAh kapacitású beépített lítium akkumulátor, töltés hálózati adapter segítségével, USB Type-C csatlakozón keresztül (adapter mellékelve) |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 6 — 9 |
| Lézerosztály | 2 |
| Hullámhossz, nm | 505–550 |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP54, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 50 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_91P056E OREGON 91P056E láncfűrész lánc 3/8-1,3-56
S006_MOG508/R MOG508/R fűnyírókés 39cm CASTELGARDEN
S004_01PPS00001 BELLELLI Gyermekülés hátsó Pepe Standard kék 01PPS00001
S006_MOG509/R MOG509/R fűnyírókés 44cm CASTELGARDEN
S035_930030 Meyra Medical csuklórögzítő 930030
S004_BWAX1500 KMC Lánckenő KMC Go Wax 150 ML BWAX1500
S006_MOG112/R MOG112R fűnyírókés 52 cm VIKING bal oldali
S006_MOG970/R MOG970/R fűnyírókés BOSCH Power-Trak Qualcast 34cm