Az Ermenrich PRO LV20 lézeres szintező 6 vonalas jelöléseket készít. A készülék vízszintesen egy síkot alkot 360°-os pásztázással, függőlegesen pedig két vonalat hoz létre. A zöld lézersugár bármilyen megvilágítási szintnél jól látható. A vonalak fényerőssége kézileg kiválasztható 4 szint közül. A fényerősség módosítása segít a fényviszonyokhoz igazítani a vonalak láthatóságát. Ezenkívül a készülék működési idejét is befolyásolja: maximális fényerősségnél a szintező 6 órát, minimális fényerősségnél pedig 35 órát képes működni.
A szintezőben található kompenzátor figyeli a dőlésszintet, és jelzi, ha a készüléket be kell állítani. Így működik az automatikus szintezési mód: ha a készülék 4°-nál jobban megdől, a lézer villogni kezd. A szintező dőlési üzemmódba kapcsolható a kompenzátor reteszelésével. Lépcsőépítés vagy összetettebb lakásdekorációk készítése esetén előfordulhat, hogy lejtő/emelkedő vonalat kell készítenie.
A szintező 30 méteres üzemi tartománya otthoni és professzionális feladatokhoz is ideális. Egy lézervevővel (külön megvásárolható) tovább növelhető a tartomány. A szintező impulzus módban működik vele.
A készülék vízpermettel és porszemekkel szemben védett, így még nagy építkezéseken is megszakítás nélkül használható. A szintező ütésálló kialakítású. Ebből kifolyólag véletlen leejtés esetén is ép marad. A készülék újratölthető akkumulátorról működik, amely C-típusú USB-kábellel tölthető. A készlet tartalmaz egy L-alakú mágneses konzolt, aminek módosítható a távolsága a faltól.
Főbb jellemzők:
- 6 vonal: egy vízszintes sík 360°-os pásztázással, valamint két függőleges vonal
- Zöld lézersugár négy szinten állítható fényerősséggel és akár 30 méteres üzemi távolsággal
- Impulzus mód vevőegységgel (nem tartozik az alapcsomaghoz) történő munkavégzéshez
- Automatikus szintezési mód beépített kompenzátorral 4°-nál nagyobb dőlés esetén
- Kompenzátorreteszelési funkció és lejtős vonalas mód (ferde munkavégzés)
- Beépített akkumulátorral működik; víz-, por- és ütésálló
A készlet tartalma:
- Lézeres szintező
- Tok
- Mágneses L-alakú konzol
- C-típusú USB kábel
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555024288 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x18x9 cm |
| Szállítási súly | 0.72 kg |
| Lézeres szintező típusa | 6 vonal |
| Vízszintes síkok száma | 1 |
| Vízszintes vetítési tartomány (°) | 360 |
| Függőleges síkok száma | 2 |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Munkatávolság | legfeljebb 30 m |
| Lézersugár színe | zöld |
| Lézersugár színe | zöld |
| Önbeálló szintezőrendszer | yes |
| A kompenzátor működési tartománya (°) | 4±1 |
| Kompenzátor zár | yes |
| Dőlési funkció | yes |
| Impulzus mód | yes |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Alacsony töltésszint jelzőfénye | yes |
| Tápellátás | beépített 4000 mAh-s lítium akkumulátor, 3,7 V, váltakozóáramú töltés C típusú USB-n keresztül (a kábel jár a termékhez) |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 6 — 35 |
| Lézerosztály | 2 |
| Hullámhossz, nm | 505–550 |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP54, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 50 |
| Ütésálló | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S101_84093 Ermenrich Reel TWR3 szintezőléc 84093
S004_ECLEAN/500 BIKEWORKX BikeWorkx Tisztítószer Cyklo E-Clean 500 ml ECLEAN/500
S003_110570 EXCELLTEL CDX-TP16120 008EXT 8 mellékállomás bővítőkártya CDXTP16120
S032_3393430 JKH Betekintés elleni háló 1,5 x 10 m 90 g/m2 3393430
S006_MOG606/R MOG606/R fűnyírókés 45,7cm CASTELGARDEN AGRO
S006_24AP065E Lánc 1/4-1.1mm Oregon 24AP 65 szem 24AP065E
S006_MOG995/R Fűnyíró kés Toro 618mm utángyártott MOG995/R
S052_14890-20 Gardena PowerJet 18V P4A Lombfújó akkumulátorral 14890-20
S006_73EXL-100R OREGON láncfűrész lánc tekercs 3/8-1.5mm 100ft 73EXL-100R
S006_MOG1716/R Fűnyíró kés Flymo 30 cm utángyártott MOG1716/R
S006_91PX052E OREGON Lánc 3/8p-1.3mm 91PX 52 szem 91PX052E
S004_TH100209 THULE Gyerekülés hátsó TH Ride Lite2 s.szürke RideAlong Lite 2 TH100209