Az Ermenrich PRO LV40 lézeres szintező sokoldalú műszer, amely ideálisan használható építkezéseken, felújítások során, dekorációhoz és helyszíni szerelési munkákhoz. A vízszintes és függőleges vetítési tartomány 360°, a munkatávolság pedig maximálisan 30 méter. Ennek köszönhetően nagyobb kiterjedésű helyiségekben is használható a felületek szintbeállításához és más feladatokhoz. A lézeres szintező összesen 8 vonalat hoz létre, amelyek a legtöbb feladathoz megfelelőek.
Az Ermenrich PRO LV40 egy kompenzátorral van ellárva, amely a rezgéseket csillapítva állítja be a lézersíkot. A készülék igen nagy pontosságú: a mérési hiba 5 méteren mindössze 1,5 mm. A beépített akkumulátor akár 42 óra használtot biztosít (alacsony fényerő esetén). A lézervonalak fényereje négy különböző fokozatban állítható, így kiválaszthatja a fényviszonyoknak leginkább megfelelő opciót. A szintező széles hőmérséklet-tartományban használható, porral és fröccsenő vízzel szemben ellenálló.
Fő jellemzők:
- Lézerdiódák, 8 zöld vonal
- Vízszintes és függőleges vetítési tartomány: teljes 360°
- A vetített vonalak távolsága akár 30 m
- A beépített akkumulátor hosszú üzemidőt biztosít
- Porvédett, robusztus készülékház állványmenettel
A készlet a következőket tartalmazza:
- Lézeres szintező
- Tok
- L-alakú kengyel
- Hálózati adapter (USB Type-C)
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023496 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x9x18 cm |
| Szállítási súly | 0.74 kg |
| Lézeres szintező típusa | 8 vonal (2D) |
| Vízszintes síkok száma | 1 |
| Vízszintes vetítési tartomány (°) | 360 |
| Függőleges síkok száma | 1 |
| Függőleges vetítési tartomány (°) | 360 |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Pontosság | ±1,5 mm/5 m |
| Munkatávolság | legfeljebb 30 m |
| Lézersugár színe | zöld |
| Lézersugár színe | zöld |
| Önbeálló szintezőrendszer | yes |
| A kompenzátor működési tartománya (°) | 4±1 |
| Impulzus mód | yes |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Tápellátás | 4000 mAh kapacitású beépített lítium akkumulátor, hálózati töltés USB Type-C csatlakozón keresztül (adapter mellékelve) |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 11 — 42 |
| Lézerosztály | 2 |
| Hullámhossz, nm | 505–550 |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP54, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 50 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_MOG399/R Fűnyíró kés MTD 52 cm utángyártott MOG399/R
S052_V082481 Villager ZEN akkumulátoros fűnyíró LM 3010 E - V082481
S006_MOG244/R MOG244/R Fűnyíró kés Honda 535/536/530mm
S004_01B1S00002 BELLELLI Gyermekülés hátsó B-One Standard szürke 01B1S00002
S006_MOG606/R MOG606/R fűnyírókés 45,7cm CASTELGARDEN AGRO
S006_24AP065E Lánc 1/4-1.1mm Oregon 24AP 65 szem 24AP065E
S006_MOG995/R Fűnyíró kés Toro 618mm utángyártott MOG995/R
S052_14890-20 Gardena PowerJet 18V P4A Lombfújó akkumulátorral 14890-20
S006_73EXL-100R OREGON láncfűrész lánc tekercs 3/8-1.5mm 100ft 73EXL-100R
S006_MOG1716/R Fűnyíró kés Flymo 30 cm utángyártott MOG1716/R
S006_91PX052E OREGON Lánc 3/8p-1.3mm 91PX 52 szem 91PX052E