Az Ermenrich Reel PLUS GD100 lézeres mérő egy multifunkcionális készülék amely sokféle feladatot képes elvégezni a gépészet, az építőipar és a felújítás területén. Legjobban nagy helyiségek lineáris, terület- és térfogatmérésére alkalmas – egy oldalon akár 100 méterig. Az egyszeri mérések mellett automatikusan is pásztázhat egy helyiséget. Az adatok a 3 soros LCD kijelzőn jelennek meg, és egyszerre akár 20 eredménycsoport is tárolható. Hangjelzések nélküli működés is lehetséges.
A Pitagorasz-tétel funkció az Ermenrich Reel PLUS GD100 lézeres mérő másik előnye. Nehéz és korlátozott munkaterületen a pontok közötti távolságot automatikusan ki tudja számítani közbenső mérésekkel. Az ergonomikus kialakítás révén a készülék egy kézzel, állvány vagy tartozékok használata nélkül is kézben tartható. A lézeres mérő 2 db AAA elemmel működik, több mint 5000 mérés végezhető elemcsere nélkül. Ha egy ideig nem használja a készüléket, az energiatakarékos automatikus kikapcsolási funkció először a lézert, majd magát a lézeres mérőt is kikapcsolja.
Fő jellemzők:
- Tárgyak és helyiségek lineáris méreteinek, területének és térfogatának mérése
- Folyamatos mérési (pásztázó) üzemmód és egyszeri mérési üzemmód
- Távolságok kiszámítása közbenső pontok használatával (Pitagorasz-tétel funkció)
- Több mint 5000 mérés végezhető elemcsere nélkül
- Ergonomikus kialakítás, nagy LCD kijelző
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555015903 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 4x17x11 cm |
| Szállítási súly | 0.195 kg |
| Típus | lézer |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Keresési üzemmód | yes |
| Mérési tartomány | 0,05–100 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, in, m |
| Mérés pontossága | ±2 mm |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 620–690 nm, <1 mW |
| Területmérés | yes |
| Mértékegységek (terület) | m², sq.ft. |
| Térfogat mérése | yes |
| Mértékegységek (térfogat) | m3, cu.ft. |
| Pitagorász-tétel funkció | yes |
| Összeadás és kivonás | yes |
| Referenciapont | yes |
| Halk mód | yes |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 30/180 másodperc |
| Kijelzőn látható sorok száma | 3 |
| Előzmény-nyilvántartás | 20 csoport |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Egy elemkészlet üzemideje | >5000 mérés |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | univerzális |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_100602 DIAMEC 6V 1.3Ah zselés ólom akkumulátor
S004_33000817005 RITCHEY Kormcsapágy RI RL1 EC menetes 1-1/8" 33000817005
S003_114564 YUASA 12V 45W Zselés ólom akkumulátor 114564
S003_113654 YUASA 6V 3Ah Zselés ólom akkumulátor 113654
S031_34808 VELOTECH újratölthető hátsó villogó 20LED USB 34808
S003_113656 YUASA 6V 7Ah Zselés ólom akkumulátor 113656
S003_103534 FEIHUA FT-913AT Csavartérpáros aktív jelátalakító adó