Az Ermenrich Reel PLUS GD60 lézeres mérő építési, javítási, szerelési és üzembe helyezési munkák univerzális mérőeszköze. A lézeres mérő alkalmas távolságmérésre, tárgyak lineáris méreteinek mérésére a 0,05 és 60 méter közötti tartományban, valamint helyiségek területének és térfogatának mérésére. Van egy „Pitagorasz-tétel” nevű számítási funkciója is, amely lehetővé teszi a pontok közötti távolság kiszámítását két közbülső mérés segítségével, amennyiben a műszert nem lehetne az egyikben elhelyezni.
Az Ermenrich Reel PLUS GD60 két üzemmódban működhet – kézi (egyszeri távolságmérés) és automata (pásztázó üzemmód). A könnyű, kompakt készülék kényelmesen elfér a kézben, és 2 db AAA elemmel működik. Ha zavarók, a hangjelzések a mérés közben kikapcsolhatók. Az elem kímélése érdekében a lézer és maga az eszköz is automatikusan kikapcsolódik. Van rajta alacsony töltésszint-jelző is. Átlagban több mint 5000 mérés végezhető elemcsere nélkül.
Fő jellemzők:
- Távolság és hosszúság, terület és térfogat pontos mérése
- Ergonomikus kezelőgombok, 3 soros kijelző
- Egyszeri és folyamatos mérési üzemmód, néma üzemmód
- Távolságok kiszámítása közbenső mérések alapján (Pitagorasz-tétel funkció)
- Több mint 5000 mérés végezhető elemcsere nélkül
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555015880 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 4x16x11 cm |
| Szállítási súly | 0.195 kg |
| Típus | lézer |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Keresési üzemmód | yes |
| Mérési tartomány | 0,05–60 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, in, m |
| Mérés pontossága | ±2 mm |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 620–690 nm, <1 mW |
| Területmérés | yes |
| Mértékegységek (terület) | m², sq.ft. |
| Térfogat mérése | yes |
| Mértékegységek (térfogat) | m3, cu.ft. |
| Pitagorász-tétel funkció | yes |
| Összeadás és kivonás | yes |
| Referenciapont | yes |
| Halk mód | yes |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 30/180 másodperc |
| Kijelzőn látható sorok száma | 3 |
| Előzmény-nyilvántartás | 20 csoport |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Egy elemkészlet üzemideje | >5000 mérés |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | univerzális |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |