Az Ermenrich Reel PRO GE40 lézeres mérő praktikus, multifunkciós eszköze építési, javítási, és mérnöki munkákhoz. Segítségével max. 40 méterig mérhet távolságokat, továbbá területet, térfogatot és szögeket számíthat. Ha nehéz körülmények között kell méréseket végeznie, a Pitagorasz-tétel funkció köztes mérésekből segít kiszámítani a távolságot.
A kijelző 4 sort jelenít meg kontrasztos, könnyen olvasható számokkal. A beépített memória akár 99 korábbi mérési csoportot is tud tárolni. Az eszköz szabványos AAA elemekkel működik. Hozzávetőlegesen 5000 mérés végezhető elemcsere nélkül. Az energiatakarékosság érdekében a lézer 30 másodperc után automatikusan kikapcsol, 180 másodperc után pedig a készülék is kikapcsol. A készülék az alacsony töltöttségi szintre is figyelmeztet.
A mérőműszer lehetővé teszi egyszeri vagy folyamatos mérések elvégzését, a mérési eredmények összeadását és kivonását, valamint a távolság mérési pontjának megváltoztatását.
Főbb jellemzők:
- Távolságmérés 0,05 és 40 méter közötti tartományban
- Szög-, terület- és térfogatmérés, Pitagorasz-tétel funkció
- Egyszeri távolságmérési üzemmód vagy folyamatos pásztázó üzemmód
- 4 soros kijelző, egyszerű gombos kezelés
- Akár 5000 mérés elemcsere nélkül
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027272 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x4x11 cm |
| Szállítási súly | 0.245 kg |
| Típus | lézer |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Keresési üzemmód | yes |
| Mérési tartomány | 0,05–40 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, in, m |
| Mérés pontossága | ±2 mm |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 620–690 nm, <1 mW |
| Szögmérések | yes |
| Területmérés | yes |
| Mértékegységek (terület) | m2, sq. ft., sq. in. |
| Térfogat mérése | yes |
| Mértékegységek (térfogat) | m3, cu ft, cu in |
| Pitagorász-tétel funkció | yes |
| Összeadás és kivonás | yes |
| Referenciapont | hátsó/elülső (felső/alsó) |
| Berregő jelzés | yes |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 30/180 másodperc |
| Kijelzőn látható sorok száma | 4 |
| Előzmény-nyilvántartás | 99 csoport |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Egy elemkészlet üzemideje | >5000 mérés |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Felhasználói szint | professzionális |
| Használat | univerzális |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_100540 KPS-1500/SP-6A Piezo hangjelző KPS1500 SP6A
S032_3286377 JKH zárbetét 35/45mm 3 kulcs nikkel 3286377
S003_110904 EDS SD800 Analóg telefonhívó beszédmemóriás
S003_109395 VDS PM1/SC-400 Szárnyaskapu mozgató motor PM1SC400
S006_MOG255/R MOG255/R Fűnyíró kés McCulloch M56-675 554mm
S003_111867 SOYAL AR-TAGT88WO1F H3 formátumú közelítő kártya
S018_GS 225 BEURER GS 225 Üvegmérleg fehér GS225
S003_107438 Global Fire VULCAN2AB Analóg címezhető irányfény 107438
S003_114378 S. AM Proximity kártyatok No.7 átlátszó 114378