Az Ermenrich Reel PLUS GK100 lézeres mérő a legtöbb építési, javítási és különböző háztartási feladathoz szükséges funkciók széles körével rendelkezik. Segítségével távolságokat, területet és térfogatot tud mérni. A Pitagorasz-tétel funkció segít, ha a szokásos módon nem lehetséges mérést végezni: Két köztes mérés elvégzésével megkapja a kívánt pont távolságát. Beépített vízmérték.
A mérések egy 3 soros kijelzőn jelennek meg. A készülék memóriája legfeljebb 20 mérési csoportot tárol. A tápellátást AAA elemek biztosítják. Egy garnitúra elem 5000 méréshez elegendő. Az alacsony töltöttségiszint-jelző jelzi, ha az elemeket ki kell cserélni. Így nem kell munkáját megszakítania. Az automatikus kikapcsolási funkció segít az elemek energiájának megtakarításában.
Főbb jellemzők:
- Mérési távolság akár 100 méterig; Pitagorasz-tétel funkció
- Térfogat és terület számítása
- Vízszintes buborékos vízmérték
- AAA elemekkel működik
- Automatikus kikapcsolás, alacsony töltöttség jelzése
- Kijelző 3 adatsorral
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555018720 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x10x4 cm |
| Szállítási súly | 0.155 kg |
| Típus | lézer |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Keresési üzemmód | yes |
| Mérési tartomány | 0,05–100 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, in, m |
| Mérés pontossága | ±2 mm |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 620–690 nm, <1 mW |
| Területmérés | yes |
| Mértékegységek (terület) | m2, sq. ft., sq. in. |
| Térfogat mérése | yes |
| Mértékegységek (térfogat) | m3, cu ft, cu in |
| Pitagorász-tétel funkció | yes |
| Összeadás és kivonás | yes |
| Referenciapont | hátsó/elülső (felső/alsó) |
| Vízmérték | 1 db vízszintes |
| Berregő jelzés | yes |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 30/180 másodperc |
| Kijelzőn látható sorok száma | 3 |
| Előzmény-nyilvántartás | 20 csoport |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Egy elemkészlet üzemideje | >5000 mérés |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | univerzális |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_100607 DIAMEC 12V 1,3Ah Zselés ólom akkumulátor
S003_107500 Global Fire BOXMINIREP acél ház mini másodkezelőkhöz 107500
S003_106942 EVKT ház falon kívüli kicsi 66 neves
S003_100614 DIAMEC 12V 12Ah Zselés ólom akkumulátor
S100_6392962 G21 Baltic Brick virágcserép 35x35x35cm 6392962
S003_111477 F hüvely ki(be)menetű eszközök összekapcsolására
S004_31-310-319 RITCHEY Trail zero Kormányszár 90x31,8mm BB fekete 31-310-319
S034_18053-20 GARDENA 18053-20 Comfort FLEX tömlő 3/4" 25 m
S003_106673 PARADOX SP4000 + K10H riasztóközpont