Az Ermenrich Reel PLUS GK60 lézeres mérőt távolságok pontos mérésére, terület- és térfogatszámításra tervezték. A könnyen használható, kompakt, tartós készülékházzal és 3 soros kijelzővel rendelkező mérőszalag hasznos eszközzé válik mind a szakmai tevékenységek, mind az otthoni használat során.
A Pitagorasz-tétel funkció lehetővé teszi két pont közötti távolság automatikus kiszámítását közvetett mérések segítségével. Ez akkor hasznos, ha a mérőműszert nem lehet közvetlenül a kívánt ponttal szemben elhelyezni.
Az eszköz 2 db AAA elemmel működik. Egy teljesen feltöltött garnitúra 5000 méréshez elegendő. A készülék memóriája legfeljebb 20 adatcsoportot tárol. A lézer 30 másodperc utáni, illetve a készülék 180 másodperc utáni automatikus kikapcsolása segít az elemek energiájának megtakarításában.
Főbb jellemzők:
- Távolság, terület és térfogat pontos mérése; Pitagorasz-tétel funkció
- Vízszintes buborékos vízmérték
- Szabványos elemekkel működik, automatikus kikapcsolás, alacsony töltöttségi szint jelzése
- 3 soros kijelző, legfeljebb 20 mérési csoportot tároló memória
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555027616 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x10x4 cm |
| Szállítási súly | 0.145 kg |
| Típus | lézer |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Keresési üzemmód | yes |
| Mérési tartomány | 0,05–60 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, in, m |
| Mérés pontossága | ±2 mm |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 620–690 nm, <1 mW |
| Területmérés | yes |
| Mértékegységek (terület) | m2, sq. ft., sq. in. |
| Térfogat mérése | yes |
| Mértékegységek (térfogat) | m3, cu ft, cu in |
| Pitagorász-tétel funkció | yes |
| Összeadás és kivonás | yes |
| Referenciapont | hátsó/elülső (felső/alsó) |
| Vízmérték | 1 db vízszintes |
| Berregő jelzés | yes |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 30/180 másodperc |
| Kijelzőn látható sorok száma | 3 |
| Előzmény-nyilvántartás | 20 csoport |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Egy elemkészlet üzemideje | >5000 mérés |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | univerzális |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_IS14654 ISKRA ERO Felsőmaró IE-ER12-1600 - IS14654
S003_113357 S. AM KeyTag No.5 125 kHz zöld 113357
S003_107858 SATEL SPW210BL Kék beltéri sziréna SPW-210 BL
S032_3286372 JKH zárbetét 30/35mm 3 kulcs nikkel 3286372
S052_14901-20 Gardena Gyorstöltő P4A AL 1830 CV - 14901-20
S003_100608 DIAMEC 12V 2,2Ah Zselés ólom akkumulátor
S032_3286376 JKH zárbetét 35/40mm 3 kulcs nikkel 3286376
S018_GS 215 relax BEURER GS 215 Üvegmérleg RELAX GS215
S031_99970 Peruzzo Modena Gumi betét vastag váz 99970