Az Ermenrich Reel PLUS GS80 lézeres mérőt építési vagy javítási munkák során végzett mérésekhez tervezték. Funkcionalitása az egyik fő előnye. Nemcsak távolságok és tárgyak lineáris méreteinek meghatározását teszi lehetővé, hanem a terület és a térfogat kiszámítását is. A Pitagorasz-tétel funkció segít kiszámítani két pont közötti távolságot közvetett mérések segítségével. A két vízszintes buborékos vízmérték lehetővé teszi a készülék vízszintes elhelyezését, hogy a mérések a lehető legpontosabbak legyenek.
A kompakt és ergonomikus mérőműszer nagy, háromsoros képernyővel és nyomógombos kezelőszervekkel rendelkezik. A távolsági referenciapont megváltoztatható. A méréseket a készülék tetejéről vagy aljáról is el lehet elvégezni. A készülék memóriája akár 20 eredménycsoportot is tud tárolni.
Az eszköz szabványos AAA elemekkel működik. A lézer 30 másodperc utáni, illetve a készülék 180 másodperc utáni automatikus kikapcsolása segít az elemek energiájának megtakarításában. Az alacsony töltöttségiszint-jelző segít a megfelelő időben kicserélni az elemeket.
Főbb jellemzők:
- Távolság, terület és térfogat mérése; Pitagorasz-tétel funkció
- Egyszeri távolságmérés üzemmód vagy folyamatos pásztázás
- 3 soros kijelző, 20 csoportot tároló memória
- AAA elemekkel működik
- 2 vízszintes buborékos vízmérték
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555018799 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x11x4 cm |
| Szállítási súly | 0.185 kg |
| Típus | lézer |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Keresési üzemmód | yes |
| Mérési tartomány | 0,05–80 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, in, m |
| Mérés pontossága | ±2 mm |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 620–690 nm, <1 mW |
| Területmérés | yes |
| Mértékegységek (terület) | m2, sq. ft., sq. in. |
| Térfogat mérése | yes |
| Mértékegységek (térfogat) | m3, cu ft, cu in |
| Pitagorász-tétel funkció | yes |
| Összeadás és kivonás | yes |
| Referenciapont | hátsó/elülső (felső/alsó) |
| Vízmérték | 2 db vízszintes |
| Berregő jelzés | yes |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 30/180 másodperc |
| Kijelzőn látható sorok száma | 3 |
| Előzmény-nyilvántartás | 20 csoport |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Egy elemkészlet üzemideje | >5000 mérés |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | univerzális |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_109395 VDS PM1/SC-400 Szárnyaskapu mozgató motor PM1SC400
S006_MOG255/R MOG255/R Fűnyíró kés McCulloch M56-675 554mm
S003_111867 SOYAL AR-TAGT88WO1F H3 formátumú közelítő kártya
S018_GS 225 BEURER GS 225 Üvegmérleg fehér GS225
S003_107438 Global Fire VULCAN2AB Analóg címezhető irányfény 107438
S003_114378 S. AM Proximity kártyatok No.7 átlátszó 114378