Az Ermenrich Reel PLUS GD40 lézeres mérő kis és közepes méretű helyiségekben különféle mérésekhez alkalmas mérőműszer. Ez a sokoldalú eszköz használható az építőiparban, a felújításban és a belsőépítészetben, a gyártásban, az összeszerelési munkákban és számos más helyen. A lézeres mérő által mérhető maximális hossz 40 méter. Az egyszeri távolságmérésen felül a lézeres mérő folyamatos mérési üzemmódban terület- és térfogatmérésre is képes.
Az Ermenrich Reel PLUS GD40 Pitagorasz-tétel funkciója használható két pont közötti távolság automatikus kiszámítására közvetett adatok alapján, ha a lézer nem irányítható mindegyik pontra. Az eszköz 2 db AAA elemmel működik. Több mint 5000 mérés elvégezhető elemcsere nélkül. Az ergonomikus kialakítás és a 3 soros LCD kijelző kényelmes működést biztosít nehézségekkel teli munkakörnyezetben is. Az elemek kímélése érdekében a lézer és maga a készülék automatikus kikapcsolási funkcióval rendelkezik, valamint alacsony töltésszint-jelzővel.
Fő jellemzők:
- Többféle mérés: távolság/hossz, szög, térfogat
- Távolság kiszámítása közvetett pontok használatával (Pitagorasz-tétel)
- Mérés egyszeri és folyamatos mérési üzemmódban
- Több mint 5000 mérés elemcsere nélkül, előzmények rögzítése 20 csoportra vonatkozóan
- Kompakt, ergonomikus kialakítás, könnyen tartható egy kézben
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023588 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x12x4 cm |
| Szállítási súly | 0.21 kg |
| Típus | lézer |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Keresési üzemmód | yes |
| Mérési tartomány | 0,05–40 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, in, m |
| Mérés pontossága | ±2 mm |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 620–690 nm, <1 mW |
| Területmérés | yes |
| Mértékegységek (terület) | m², sq.ft. |
| Térfogat mérése | yes |
| Mértékegységek (térfogat) | m3, cu.ft. |
| Pitagorász-tétel funkció | yes |
| Összeadás és kivonás | yes |
| Referenciapont | yes |
| Halk mód | yes |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 30/180 másodperc |
| Kijelzőn látható sorok száma | 3 |
| Előzmény-nyilvántartás | 20 csoport |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Egy elemkészlet üzemideje | >5000 mérés |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Felhasználói szint | hobbi |
| Használat | univerzális |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_EBV260-3E.1.2.2 Tömítés kipufogó Kasei EBV260-3E EBV260-3E.1.2.2
S003_112029 ELMES ELECTRONIC RP501RH Rádió adó 112029
S006_515068 Védőszemüveg Oregon átlátszó 515068
S003_114393 S. AM Proximity kártyatok No.1 zöld 114393
S018_HK Comfort BEURER HK Comfort Melegítő párna
S003_109390 VDS PM1-400 Szárnyaskapu mozgató motor PM1400