Az Ermenrich Reel SLR545 PRO többfunkciós eszköz a szabványos mérőszalag és a lézeres mérő kombinációja. Nemcsak a hossz, hanem egyéb dimenziók is pontosan mérhetők vele – terület és térfogat. A lézeres mérő kiváló eszköz mindenféle építési, szerelési, javítási és befejező munkához. A kényelem érdekében a mértékegység változtatható. Az automatikus kikapcsolás funkció pedig kíméli az akkumulátort.
A lézer mérési tartománya 40 méter, városi lakásokban vagy vidéki házakban különféle helyzetekben alkalmazható. A mérőszalag egyoldalas, 5 méter hosszú és mágneses horoggal rendelkezik. Az önzáró mechanizmus segítségével az eszköz könnyen és gyorsan használható. Az Ermenrich Reel SLR545 PRO Lézeres mérőszalag kompakt tokja nagy szilárdságú ABS műanyagból készült és gumiborítással ellátott. Az övcsíptető segítségével a lézeres mérő könnyen a ruhára csíptethető, így a kezek szabadon maradnak.
Főbb jellemzők:
- Távolság-, terület- és térfogatmérés
- Piros lézer akár 40 méteres mérési tartománnyal
- Önzáró mérőszalag mágneses horoggal
- Újratölthető akkumulátorral működik, automatikus kikapcsolási funkció
- Praktikus, sérülésálló gumírozott tok
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555015910 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 7x16x10 cm |
| Szállítási súly | 0.37 kg |
| Típus | lézer, mérőszalag |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Mérési tartomány | 0,2–40 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, in, m |
| Mérés pontossága | ±3 mm |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézeres jelölő | 2-es osztály, 630–670 nm, <1 mW, vörös |
| Területmérés | yes |
| Térfogat mérése | yes |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 30 másodperc |
| Tápellátás | USB-n keresztüli töltés (a tápkábel a csomag tartozéka), lítium akkumulátor |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Mérőszalag hossza, m | 5 |
| Mérőszalag szélessége, mm | 19 |
| Szalag anyaga | csiszolt acél |
| Mérőszalag specifikációi | mágneses horoggal, önzáró |
| Tok anyaga | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Kiegészítő | gumírozott tokfelszín, övcsíptető |
| Felhasználói szint | professzionális |
| Használat | univerzális |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S032_6700238 JKH Gumicsizma fekete 39-es 6700238
S034_18213-29 GARDENA 18213-29 Vízmegállító 1/2"
S100_6390872 G21 Molnárkocsi 200 kg telekerék 6390872
S004_2106485 BIKEFUN Kulacs BF 550 ml R'n'R smoke ELITE 2106485
S034_2763-20 GARDENA 2763-20 Kötőelem 25 mm x 1" külső menettel
S034_2762-20 GARDENA 2762-20 Kötőelem 25 mm x 1" belső menettel
S005_B617040002600 Basi KS 611L Ezüst számzáras bőrönd lakat B617040002600
S052_5909319900 Scheppach TW 1300 - műhelykocsi 120 kg teherbírással - 5909319900