Az Ermenrich Reel SLR640 lézeres mérőszalaggal lemérheti egy tárgy, felépítmény vagy földtelek hosszát, magasságát és szélességét, majd gyorsan kiszámíthatja annak felszínét és térfogatát. Praktikus eszköz felújítási és építőipari munkákhoz, lakberendezéshez, ácsolási és famegmunkálási feladatokhoz, berendezések telepítéséhez és számos egyéb tevékenységhez. A készülék otthoni és professzionális használatra egyaránt alkalmas.
A lézeres mérő akár 60 méterig gyors és nagyon pontos méréseket biztosít, míg az 5 méteres mérőszalag kézileg használható. A készülék ABS műanyagból készült. Ütés- és törésálló, valamint IP54 védelemmel is rendelkezik a freccsenésekkel és a porral szemben. A készülék hátlapján egy háttérvilágításos LCD-kijelző található. Továbbá az Ermenrich Reel SLR640 hangos értesítési funkcióval is rendelkezik. Ha bekapcsolják ezt a funkciót, a készülék hangosan felolvassa a mérési eredményeket.
A lézeres mérőszalag tölthető akkumulátorról működik.
Főbb jellemzők:
- 2 az 1-ben: lézeres mérő 60 méteres mérési távolsággal és egy 5 méteres mérőszalaggal
- Szembiztos, piros színű lézer, ami tölthető akkumulátorról működik
- Lineáris mérés (hossz, szélesség, magasság), felszín, térfogat
- A váz nagy szilárdságú, IP54 védelmű ABS műanyagból készül
- Hangos értesítések
A készlet tartalma:
- Lézeres mérőszalag
- Micro-USB-kábel
- Hordpánt
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023083 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 14x11x7 cm |
| Szállítási súly | 0.46 kg |
| Típus | lézer, mérőszalag |
| Egyszeri távolságmérési mód | yes |
| Keresési üzemmód | yes |
| Mérési tartomány | 0,05–60 m |
| Mértékegységek (hossz) | ft, ft + in, in, m |
| Mérés pontossága | ±2 mm |
| Lézeres jelölő | 2-es osztály, 630–670 nm, <1 mW, vörös |
| Lézersugár színe | piros |
| Lézersugár színe | piros |
| Mérési idő, másodperc | 0,1–3 |
| Területmérés | yes |
| Térfogat mérése | yes |
| Képernyő | FSTN LCD |
| Lézersugár/készülék automatikus kikapcsolás | 120 mp (mérőszalag), 15 mp (háttérfény) , 30 mp (lézer) |
| Tápellátás | 390 mAh-s, 3,7 V-os lítium akkumulátor, amely a termékhez mellékelt micro-USB-kábellel tölthető |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Mérőszalag hossza, m | 5 |
| Mérőszalag szélessége, mm | 18 |
| Mérőszalag specifikációi | automatikus reteszelés |
| Tok anyaga | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Vízálló | IP54, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló |
| Kiegészítő | hangos értesítések |
| Felhasználói szint | professzionális |
| Használat | univerzális |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S005_BW36280 Burg Wachter Alutitan 770 20 alumínium lakat BW36280
S005_BW50713 Burg Wachter ENTRY sE-KEY 7713 aktív transzponder BW50713
S005_BW33771 Burg Wachter Look 402 30 SB alumínium lakat BW33771
S035_12737020102 B-4323 B-4021 B-4322 szobai wc-hez vödör + fedő 12737020102
S003_102970 VAPEX VTE200 Univerzális töltő AA, AAA és PP3 méretű NiMH akkumulátorokhoz
S005_BW06130 BURG WACHTER Magno 400E30 biztonsági lakat Magno 400 E 30
S005_Y125B401221 Yale Y125B/40/122/1 Króm lamellás acél lakat Y125B401221