Az Ermenrich Report WR70 egy többfunkciós otthoni időjárás-állomás, amely átfogó képet ad az időjárási viszonyokról, a lakás mikroklímájáról, a holdfázisról, valamint a közeljövőben várható időjárásról. Két nagy felbontású VA mátrix képernyőt tartalmaz. A bal oldali képernyőn a pontos idő, az aktuális dátum (hónap és nap), a hét napja, valamint az ébresztési állapot (be/ki) látható. A jobb oldali képernyő a levegő hőmérsékletét és páratartalmát, a komfortszintet (három szinten), a légköri nyomást és egyéb meteorológiai adatokat mutat.
Az időjárás pontos nyomon követése érdekében az eszközhöz egy vezeték nélküli kültéri érzékelő is jár. Két AAA elemmel működik (alkáli elemeket ajánlott használni). Időjárásálló kialakítású, és a bázisállomástól akár 80 méterre is elhelyezhető.Az Ermenrich Report WR70 széles tartományokban méri az adatokat, hogy átfogó képet adjon az időjárásról. A légköri nyomást 850 hPa és 1050 hPa, a páratartalmat 10% és 99%, míg a hőmérsékletet beltéren 0 °C és +50 °C, kültéren pedig −40 °C és +70 °C között méri. Az eszköz még szélsőséges időjárási körülmények között is minimális hibahatárral méri az egyes paramétereket, így minden éghajlati övben megbízható információkat nyújt.
Az időjárás-állomás nem csak valós időben mutatja a légköri adatokat, hanem el is tárolja őket, hogy Ön később kielemezhesse a trendeket. Az eszköz rögzíti a minimális és maximális regisztrált értékeket, figyelmezteti a felhasználót az előre beállított felső vagy alsó küszöbértékek átlépésekor, valamint jelzi, ha a hőmérséklet elér egy meghatározott szintet. Ez a funkció rendkívül hasznos a helyi időjárási minták alapos megértéséhez.
Főbb jellemzők:
- Áramellátási lehetőségek: 3 AAA elem vagy egy váltóáramú (AC) adapter (a készlet nem tartalmazza az adaptert)
- Digitális óra nagy számokkal és ébresztési funkcióval
- Pontos rövid távú előrejelzések, valamint a trendek és a beltéri és kültéri komfortskála megjelenítése
- A mellékelt távérzékelő akár 80 méterre is elhelyezhető az időjárás-állomástól.
- Funkciók: hőmérő, páratartalom-mérő és légnyomásmérő – pontos mérések mindenféle körülmények között
- További funkciók: holdfázis, automatikus harmatpont-kiszámítás, alacsony töltöttségi szint jelzése
A készlet tartalma:
- Időjárás-állomás
- Vezeték nélküli távérzékelő
- DC-USB tápkábel
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555026916 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 33x5x12 cm |
| Szállítási súly | 0.47 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | időjárás-állomás |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő, légnyomásmérő, naptár, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Légnyomásmérő (légköri nyomás) |
| Mértékegységek | hPa, inHg |
| Mérési tartomány | 850 hPa és 1050 hPa között |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 10% és 99% között |
| Mérés pontossága | 25 °C-on, 30‒50% relatív páratartalomnál: ±5% relatív páratartalom; 25 °C-on, 10‒29% relatív páratartalomnál: ±10% relatív páratartalom; 25 °C-on, 51‒95% relatív páratartalomnál: ±10% relatív páratartalom |
| Rendeltetés | jelzés a magas/alacsony értékek elérésekor, maximumok tárolása, minimumok tárolása |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | 0...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | 0 — 50 |
| Mérési tartomány kültéren | -40...+70 °C |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 70 |
| Mérés pontossága | ±1 °C (0… +50 °C között); ±2 °C (‒20…0 °C között); ±4 °C (‒40…‒20 °C között) |
| Rendeltetés | hőmérsékleti küszöbérték riasztás, jelzés a magas/alacsony értékek elérésekor, maximumok tárolása, minimumok tárolása |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Naptár | yes |
| Ébresztőóra | yes |
| Rendeltetés | holdfázisok kijelzése |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 2 |
| Képernyők száma | 2 |
| Képernyő funkciói | VA mátrix |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433.92 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 80 |
| Tápellátás | időjárás-állomás: 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) vagy egy egyenáramú (DC) 5 V 1 A tápadapter (a készlet nem tartalmazza), érzékelő: 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Csatlakoztatott kültéri érzékelők száma | akár 3 db (1 db mellékelve) |
| Világítással | yes |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |
| Háttérfény | yes |
| Kiegészítő | alacsony töltésszint jelzése, harmatpont meghatározása, hőmérsékleti trend figyelése |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_8023743007022 MONTOLIT CSEMPEVÁGÓ MINI 45X45 43A2 - 8023743007022
S052_753243 Hikoki csiszolószalag 76x533 K80 - 753243
S052_5907802701 Scheppach Spirál keverőszár PM 1800 D-hez (2db) - 5907802701
S052_753242 Hikoki csiszolószalag 76x533 K60 - 753242
S052_753245 Hikoki csiszolószalag 76x533 K120 - 753245