Az érintésmentes érzékelővel ellátott Ermenrich Seek AT20 alkohol-tesztelő a véralkoholszint meghatározására szolgál – akár önellenőrzés céljából, akár szakértői vizsgálat részeként. A mérési tartomány 0–0,19% BAC (véralkohol-koncentráció, azaz a kilélegzett levegőből meghatározott alkoholkoncentráció a vérben) vagy 0–1,9 g/l. A teszt elvégzése akkor megfelelő, ha a kilégzés legalább 10 másodpercig tart.
A műszer legfőbb előnye, hogy nem kell szájrészt használni hozzá. Az érintésmentes érzékelőnek köszönhetően az eszközt nem kell az ajkakhoz érinteni. Higiénikus és biztonságos, ami különösen fontos szempont olyan esetekben, amikor több embert kell egymás után vizsgálni. Az eszköz bekapcsolásától számítva kevesebb mint egy perc múlva már meg is jelennek az elemzés eredményei: Az Ermenrich Seek AT20 mindössze 10 másodperc alatt készen áll a használatra.
A tesztelőeszköz a kis méretének köszönhetően könnyedén hordozható zsebben vagy egy kis táskában. Az alkoholteszt eredményei egy kis színes képernyőn jelennek meg, külön-külön ikonokkal. 3 minősítés van: zöld "Biztonság", narancssárga "Vigyázat", és piros "Veszély".
Főbb jellemzők:
- A toxikussági szintet egyértelmű, színkódolt ikonok jelzik
- Az eszköz a bekapcsolástól számítva 10 másodperc múlva már készen áll a használatra
- Mérési tartomány: 0–0,19% BAC vagy 0–1,9 g/l
- Kompakt és könnyű
A készlet tartalma:
- Alkohol-tesztelő
- USB-kábel
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023182 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 12x4x3 cm |
| Szállítási súly | 0.045 kg |
| Vizsgálati módszer | érintésmentes |
| Mérési tartomány | 0–0,19% BAC / 0–1,9 g/l |
| Rendszerindítási idő (mp) | 10 |
| Kilégzési idő (mp) | 10 |
| Tok anyaga | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Tápellátás | 3,7 V-os lítium akkumulátor, 200 mAh |
| Üzemidő (óra) | 2 — 3 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 60 |
| Tárolási hőmérséklet,°C | -10 — 60 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_109395 VDS PM1/SC-400 Szárnyaskapu mozgató motor PM1SC400
S006_MOG255/R MOG255/R Fűnyíró kés McCulloch M56-675 554mm
S003_111867 SOYAL AR-TAGT88WO1F H3 formátumú közelítő kártya
S018_GS 225 BEURER GS 225 Üvegmérleg fehér GS225
S003_107438 Global Fire VULCAN2AB Analóg címezhető irányfény 107438
S003_114378 S. AM Proximity kártyatok No.7 átlátszó 114378