Az Ermenrich Seek DS10 digitális hangszintmérő lehetővé teszi a zajszint pontos meghatározását beltéren és kültéren egyaránt. Alkalmas lakó-, oktatási és ipari helyiségek zajszintjének mérésére, munkahelyi és közlekedésügyi tanúsításra, a hangszigetelés minőségének ellenőrzésére és még sok egyéb feladatra.
Kompakt mérete és ergonomikus kialakítása maximális kényelmet és mobilitást biztosít. A polarizált, kapacitív mikrofon a 30 és 130 dB közötti tartományban méri a hangparamétereket. Egy külön funkció segítségével eltárolhatja a minimális és maximális értékeket.
2 db (külön megvásárolható) AAA elemmel működik. 10 perc inaktivitás után automatikusan kikapcsol, mely elősegíti a hatékonyabb energiafelhasználást. Az alacsony töltésszint-jelző jelzi, ha a tápellátást ki kell cserélni.
Főbb jellemzők:
- Hangszint mérése a 30–130 dB tartományban
- Polarizált, kapacitív mikrofon
- A minimális és maximális értékek rögzítése
- Elemes tápellátás, automatikus kikapcsolási funkció, alacsony töltöttség jelzése
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017723 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x5x4 cm |
| Szállítási súly | 0.115 kg |
| Típus | hangszintmérő |
| Beépített funkciók | hangszintmérő |
| === Elválasztójel === | Hangszintmérő (zaj) |
| Mikrofon | polarizált, kapacitív |
| Mértékegységek | dB |
| Mérési tartomány | 30–130 dB |
| Pontosság | ±1,5 dB (94 dB 1 kHz-en); ±5 dB (94 dB 8 kHz-en) |
| Pontosság | ±1,5 dB (94 dB 1 kHz-en), ±5 dB (94 dB 8 kHz-en) |
| Frekvenciatartomány, Hz | 30 Hz–8 kHz |
| Aktív tartomány, Db | 50 |
| Súlyozási tulajdonságok | A |
| Dinamikus jellemzők | 125 ms (gyors), 1 s (lassú) |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Határérték funkció (Min/Max) | yes |
| Képernyő | monokróm |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61326-1 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S018_HK Comfort BEURER HK Comfort Melegítő párna
S003_109390 VDS PM1-400 Szárnyaskapu mozgató motor PM1400
S003_113977 DSC NEO HS2032PCBE kommunikátoros riasztóközpont panel
S003_113356 S. AM KeyTag No.5 125 kHz sárga 113356
S006_YD-45-E.1.6.2.1 Olajszivattyú csiga Kasei YD-45-E YD-45-E.1.6.2.1
S003_102283 TX-4CS 4 csatornás adó Fix kódos 4 csatornás távkapcsoló TX4CS
S003_114098 SOYAL AR-888H fekete hálózati vezérlő 114098
S052_CB01A2501111B Riwall RCG 60 faszenes grillsütő - CB01A2501111B