Az Ermenrich Seek DS20 egy olyan multifunkcionális eszköz, amely lehetővé teszi a zajszint, a páratartalom és a hőmérséklet mérését beltéren és kültéren egyaránt. Használható lakó-, irodai vagy ipari helyiségek körülményeinek nyomon követésére, ezáltal a szabványoknak való megfelelés ellenőrzésére is.
A hangszintmérő gyorsan és pontosan méri a zajszintet a 30–130 dB-es tartományban. Mindemellett a készülék képes megállapítani a levegő hőmérsékletét a –20 °C és 60 °C közötti tartományban, a páratartalmat pedig a 0% és 99,9% közötti tartományban. Külön funkciókkal rendelkezik az adatok kimerevítéséhez, valamint a határértékek tárolásához.
A készülék 3 db (külön megvásárolható) AAA elemmel működtethető. Az energiatakarékos használat érdekében a hangszintmérő 10 perc inaktivitás után automatikusan kikapcsol. Szükség esetén letilthatja ezt a funkciót. Nemcsak a mért adatokat jeleníti meg a képernyőn, hanem az alacsony töltöttségi szintet is jelzi.
Főbb jellemzők:
- Zaj, hőmérséklet, páratartalom, harmatpont mérése
- Az aktuálisan mért értékek kimerevítése, a határértékek tárolása
- Monokróm képernyő, analóg hangnyomásjelző sáv
- Szabványos elemekkel működik, automatikus kikapcsolás funkcióval, töltöttségi szintjelzővel rendelkezik
A készlet tartalma:
- Digitális hangszintmérő
- Tok
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017730 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x9x6 cm |
| Szállítási súly | 0.22 kg |
| Típus | hangszintmérő |
| Beépített funkciók | hangszintmérő, higrométer, hőmérő |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 0% és 99% között |
| Pontosság | ±3% a 20% és 80% közötti tartományban; ±4% más tartományokban |
| Pontosság | ±3% a 20% és 80% közötti tartományban; ±4% más tartományokban |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány | –20 °C és +60 °C között |
| Nedves hőmérsékletmérési tartomány | –20 °C és +60 °C között |
| Harmatponti hőmérsékletmérési tartomány | –50 °C és +60 °C között |
| Pontosság | ±1 °C a 0 °C és 45 °C közötti tartományban; ±1,5 °C más tartományokban |
| Pontosság | ±1 °C a 0 °C és 45 °C közötti tartományban; ±1,5 °C más tartományokban |
| === Elválasztójel === | Hangszintmérő (zaj) |
| Mértékegységek | dB |
| Mérési tartomány | 30–130 dB |
| Pontosság | ±1,5 dB (94 dB 1 kHz-en); ±5 dB (94 dB 8 kHz-en) |
| Pontosság | ±1,5 dB (94 dB 1 kHz-en), ±5 dB (94 dB 8 kHz-en) |
| Frekvenciatartomány, Hz | 30 Hz–8 kHz |
| Súlyozási tulajdonságok | A/C |
| Dinamikus jellemzők | 125 ms (gyors), 1 s (lassú) |
| Rendeltetés | analóg hangnyomásjelző sáv, tartományon kívül eső értékek esetén riasztás (UL/OL) |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | yes |
| Képernyő | monokróm |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61326-1 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_112805 YUASA 12V 2,3Ah Zselés ólom akkumulátor
S052_5902205901 Scheppach HMS 850 vastagoló gyalugép HMS850
S004_17460 SIGMA Lámpa Sigma Szett Aura 45 17460
S018_HT 62 Beurer HT 62 hajsütővas HT62
S100_7770102 G21 Impact páramentesítő 16 16l/24h 7770102
S035_72322 B-4262 Állítható magasságú járókeret 77,5-85 cm B4262
S003_107352 MTL 2x0,75 fehér Kettős szigetelésű lapos zsinórvezeték
S031_30194 DDK Minima városi kerékpár nyereg 30194
S018_BF500 Beurer BF 500 Super Black Edition Bluetooth diagnosztikai mérleg BF500
S052_15033-20 Gardena Akkumulátor, 18 V, SILENO minimo modellekhez - 15033-20