Az Ermenrich Seek TV50 széles körben alkalmazható. Az elektromos berendezések hőkamerás vizsgálata során észrevehetők a rejtett hibák, így például a túlmelegedett érintkezők. Az Ermenrich Seek TV50 az ipari és lakóépületek vizsgálata során segít megtalálni a hőszivárgásokat a homlokzatokban és alapzatokban. Építőipari munkák során a padlófűtés, radiátorok és vízmelegítők telepítésének a felügyeletére is használható. A hőkamera az autószerelés és a kártevőirtás során is hasznos lehet, ez utóbbi esetben például az elszaporodott kártevők épületen belüli felkutatásában. Az Ermenrich Seek TV50 készülékkel −20 és +400 °C között mérhető a hőmérséklet.
A hőkamera egy 32x32 képpontos (összesen 1024 képpontos) hőképalkotó érzékelővel és egy 2 MP-es látható fényű kamerával rendelkezik. 4 mód áll rendelkezésre: infravörös mód, infravörös peremészlelési mód, kettős fénylátás mód, és látható fény mód. Továbbá 7 színpaletta közül is választhat. A kép a beépített színes képernyőn jelenik meg. A készülék működtetéséhez és a beállítások elvégzéséhez négy gomb található a képernyő alatt, egy pedig a fogantyún. A készülék képkészítési funkciót is kínál. Az elkészült képek a memóriakártyán tárolódnak.
A készülék csak kézben hordozható, háromlábú állványhoz nem rögzíthető. Az áramellátást egy tölthető akkumulátor biztosítja.
Főbb jellemzők:
- 32x32 képpontos hőképalkotó érzékelő és egy 2 MP-es kamera, állítható emisszivitás
- 7 színpaletta, 4 mód, beleértve a látható és infravörös kép ötvözését
- Magas fokú mérési pontosság −20 és +400 °C között
- Képkészítési funkció, az adatok a memóriakártyán tárolódnak
- Tölthető akkumulátorról működő, ütésálló váz
A készlet tartalma:
- Hőkamera
- 16 GB-os memóriakártya
- Micro-USB-kábel
- Tok
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555021560 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 23x14x8 cm |
| Szállítási súly | 0.5 kg |
| Hőérzékelő készülék típusa | kézi |
| A mikrobolométer mátrix felbontása, px | 32х32 |
| Színképtartomány, μm | 8–14 |
| Képkockasebesség | ≤9 |
| Hőmérsékletmérési tartomány, °С | -20 — 400 |
| Hőmérséklet hiba, % | lépésköz: 0,1 °C, pontosság: 0 és +400 °C között: ±1,8 °C; −20 és −0,9 °C |
| Hőmérsékletérzékenység (NETD), mK | 150 |
| Színpaletták | cold colored, hot red, lava, meleg fehér, meleg fekete, rainbow, vörös vas |
| Látómező (vízszintes)x(függőleges), ° | 33 (vízszintes), 18 mrad (instant) |
| Optikai és hőképalkotás ötvözése | + |
| Képernyő | 2,4" TFT, LCD |
| Kijelző felbontása, px | 320x240 |
| Üzemmód | Infravörös peremérzékelési üzemmód, Infravörös üzemmód, Kettős fénylátás üzemmód, Látható fény üzemmód |
| Tápellátás | 2600 mAh, 3,7V, amely a termékhez mellékelt micro-USB-kábellel tölthető |
| Maximális terhelés (ütés), g | leejtés legfeljebb 1 méteres magasságból |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 45 |
| Beépített felvevőegység | yes |
| Memória | 16 GB-os memóriakártya (a csomag része) |
| Képformátum | *.bmp |
| Interfész csatlakozások | microUSB |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Kiegészítő | 0,1 és 0,99 között állítható emisszivitás, alacsony töltésszint jelzése, automatikus kikapcsolási funkció, kamerafelbontás: 2 MP, válaszidő: 150 ms |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S018_76007 Beurer BF 915 diagnosztikai mérleg BF915
S101_84652 Ermenrich PRO LR100 lézeres mérő, kamerával 84652
S003_116702 Erősített biztonságtechnikai kábel 2 x 0.5 + 4 x 0.22 réz 116702
S031_38650 Csomagtartóháló fekete 38650
S003_121200 SOYAL AR-888US fekete Kártyaolvasó 121200
S031_34684 VELOTECH Villogó szett 2LED narancs 34684
S034_18003-20 GARDENA 18003-20 Classic tömlő 1/2" 20 m
S003_106021 UPS 6V 4Ah Zselés savas ólom akkumulátor
S034_8953-20 GARDENA 8953-20 Classic nagyméretű viráglapát
S003_101433 SOYAL AR-2561RL Standard Proximity kártya AR2561RL
S052_18930-20 Gardena EcoLine tömlő 13 mm (1/2'), 20 m - 18930-20