| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555020808 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 27x15x11 cm |
| Szállítási súly | 0.86 kg |
| Hőérzékelő készülék típusa | kézi |
| A mikrobolométer mátrix felbontása, px | 256х192 |
| Színképtartomány, μm | 8–14 |
| Képkockasebesség | 25 Hz |
| Hőmérsékletmérési tartomány, °С | -20 — 400 |
| Hőmérséklet hiba, % | lépésköz: 0,1 °C, pontosság: <100 °C: ±2 °C ≥100 °C: ±2% |
| Hőmérsékletérzékenység (NETD), mK | <70 |
| Színpaletták | hot green, hot red, lava, meleg fehér, meleg fekete, nagy kontraszt, rainbow, vörös vas |
| Látómező (vízszintes)x(függőleges), ° | 56x42, 3,75 mrad (pillanatnyi) |
| Optikai és hőképalkotás ötvözése | + |
| Képernyő | LCD |
| Kijelző átmérője, hüvelyk | 3.5 |
| Kijelző felbontása, px | 240x320 |
| Üzemmód | Infravörös peremérzékelési üzemmód, Infravörös üzemmód, Kettős fénylátás üzemmód, Látható fény üzemmód |
| Tápellátás | 2600 mAh-s lítium akkumulátor, amely egy Type-C (C típusú) USB-kábellel (a csomag része) tölthető |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 4 |
| Maximális terhelés (ütés), g | leejtés legfeljebb 1 méteres magasságból |
| Beépített felvevőegység | yes |
| Memória | beépített, 8 GB |
| Videóformátum | *.mp4 |
| Képformátum | *.jpg |
| Interfész csatlakozások | C típusú USB |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Állvány | standard 1/4'-es menet |
| Kiegészítő | 0,1 és 0,99 között állítható emisszivitás, alacsony töltésszint jelzése, automatikus kikapcsolás, kamerafelbontás: 1 MP, kép a képben mód, termogram-feldolgozó alkalmazás, válaszidő: 12 ms |