Az Ermenrich Tunn PD15 elektromos csavarhúzó a tartós, ütésálló PC ABS műanyag tokban sokoldalúan használható nagyon sokféle kisebb feladathoz. Jól használható mobil eszközök, például okostelefonok vagy táblagépek, valamint háztartási kisgépek és elektronikai eszközök javításához, összeszereléséhez és szétszereléséhez. A kompakt kialakítással kényelmesen dolgozhatunk szűk helyen és sarkokban, miközben biztosan becsavarhatja a kötőelemeket. A szerszám amatőrök és szakemberek számára egyaránt alkalmas.
A csavarhúzóhoz tartozik 10 darab bit különböző alakú hegyekkel, amelyek a mágneses tokmányba illeszkednek. A csavarhúzó motorja 1,8–5 Nm nyomatékkal rendelkezik, előre/hátra irányú fordulatszáma 230 fordulat/perc (üresjáraton mérve). A szerszám üzemideje teljesen feltöltött akkumulátorral legalább 1,5–2 óra.
Az Ermenrich Tunn PD15 tápellátását egy 3,7 V-os, 1500 mA h lítium akkumulátor biztosítja, amely a hálózati áramról C típusú USB kábelen keresztül töltődik (az 5 V-os, 1/2 A-es adaptert külön kell megvásárolni). Az akkumulátor 180 perc alatt töltődik fel teljesen.
Főbb jellemzők:
- A hozzá adott bitek anyaga porkohászati fém
- A műszer tárolási és használati hőmérséklete: −10 °C és +60 °C között van
- Kompakt és könnyű
- Töltés C típusú csatlakozón keresztül
A készlet tartalma:
- Elektromos csavarhúzó
- Mágneses bitek – 10 db
- Csavarhúzó adapter
- C-típusú USB kábel
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555023243 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 19x8x4 cm |
| Szállítási súly | 0.45 kg |
| Típus | elektromos csavarhúzó |
| Mágneses bitek (tartozék), db | 10 |
| Mágneses bit anyaga | porkohászati fém |
| Forgásirány | előre/hátra |
| Terhelés nélküli fordulatszám, fordulat/perc | 230 |
| Nyomaték (elektromos), Nm | 1.8 |
| Nyomaték (manuális), Nm | 5 |
| Tápellátás | beépített, 3,7 V-os tölthető lítium akkumulátor, 1500 mA |
| Portok | C-típusú USB-aljzat (az akkumulátor töltéséhez) |
| Töltési idő | 180 perc. |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_PLAINTOUCHOF/AF PROLOGO Kormánybandázs PR PLAINTOUCH narancs PLAINTOUCHOF/AF
S031_30194 DDK Minima városi kerékpár nyereg 30194
S018_BF500 Beurer BF 500 Super Black Edition Bluetooth diagnosztikai mérleg BF500
S052_15033-20 Gardena Akkumulátor, 18 V, SILENO minimo modellekhez - 15033-20
S004_30435317031 RITCHEY Kormány RI MTN Comp 2X 740 mm 9D bb black 30435317031
S004_38450857004 RITCHEY Markolat RI WCS TG Locking szivacs sárga 38450857004
S031_40530 Kulacstartó kormányra műanyag fekete 40530
S101_74062 Levenhuk Zeno Handy ZH39 nagyító 74062
S004_31-310-318 RITCHEY Trail zero Kormányszár 80x31,8mm BB fekete 31-310-318
S004_19620 SIGMA Lámpa Sigma szett Buster 400 Blaze RL 19620