Az Ermenrich Verk LL60 digitális vízmérték professzionális és otthoni használatra egyaránt alkalmas sokoldalú eszköz. A szögeket 0–360° (4x90°) tartományban tudja mérni. Magasfokú precizitásának köszönhetően a készülék egyaránt alkalmas építkezéseken és szerszámgépekkel (mágneses szinuszlemezek, moduláris rögzítők), összeszerelő gépekkel, fémszerkezetekkel és gyártóberendezésekkel történő munkavégzésre. A készülék egy lakásban vagy vidéki házban végzett javításoknál is hasznos.
Számos hasznos funkció szolgálja a kényelmét – a figyelmeztető hangjelzés, a tartás funkció, amely „befagyasztja” a leolvasott értékeket az LCD-képernyőn, és a nullázási funkció a relatív szög meghatározásához. A digitális szintezőt hagyományos buborékos vízszintmérőként is használhatja – 2 beépített buborékos vízszintezőt is tartalmaz. Az Ermenrich Verk LL60 2 db AAA elemmel működik. Az energiatakarékos használat érdekében az automatikus kikapcsolási funkció 3 percnyi inaktivitás után aktiválódik. A robusztus alumínium test por- és fröccsenésálló (IP54-es védelmi osztály). A mágneses talp és a V-horony segít a szint rögzítésében fémfelületeken és más anyagokon.
Főbb jellemzők:
- Digitális vízmérték extra funkciókkal és 2 db buborékos vízszintmérővel
- Széles mérési tartomány, különböző mértékegységek, LCD kijelző
- Használható poros és nedves területen egyaránt
- Az automatikus kikapcsolási funkciónak köszönhetően energiatakarékos
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555021386 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 64x8x5 cm |
| Szállítási súly | 0.88 kg |
| Szintező típusa | buborékos , digitális |
| Pontosság | ±0,1° 0°-nál és 90°-nál, a többi ±0,2° |
| Pontosság | ±0,1° 0°-nál és 90°-nál, a többi ±0,2° |
| Mértékegységek | fokos, ft, in, m, mm, százalék |
| LCD-kijelző | igen |
| Maximális felbontás | 0,05° |
| Kalibrálás | manuális |
| Tartás funkció | yes |
| Nullázási funkció | yes |
| Mágneses talp | yes |
| V-horony | yes |
| Tápellátás | 2 db AAA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | 3 perc |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP54, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló |
| Váz | alumínium, hőre lágyuló gumi |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
| Hosszúság, mm | 600 |
| Kiegészítő | beépített buborékos vízmérték – 2 db, figyelmeztető hangjelzés |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S003_110595 EXCELLTEL CDX-TP832 200 CO 2 fővonalas bővítőkártya CDXTP832
S006_M20005 Damil 2.0mm kerek 15 méter MAMMUT bliszteres M20005
S052_IS11079 ISKRA BENZINES HÁTI FŰKASZA BG-TU520 - IS11079
S034_3381-20 GARDENA 3381-20 Combisystem fűgereblye 60 cm
S006_150290044-0001 Motorolajszűrő Loncin LC2P76F belső 150290044-0001
S003_114187 TellSystem SMA-Grand 7 GSM antenna 114187
S034_3099-20 GARDENA állítható műanyag lombseprű 3099-20
S006_69-382 OREGON 2.7mm Damil kerek 70m zöld 69-382
S006_111114E OREGON Damil 3.0mm szögletes Flexiblade 26cm 35db 111114E