Ermenrich Verk LQ20 digitális szintező – az építési, javítási és befejező munkák, a telepítés és a gyártás során végzett szintezési munkákhoz tervezett univerzális készülék. A szint négy irányban fokban méri a lejtésszöget. A készülék egyikk fő előnye a nagy precizitás – az érzékenység 0,1/0,2 fok (a szög élességétől függően). A precíz mérések a beépített LCD-képernyőn jelennek meg.
Az Ermenrich Verk LQ20 digitális szintező széles hőmérséklet-tartományban képes működni, és freccsenő víz ellen is védett. A készülék polikarbonát ötvözetből és nagy szilárdságú ABS műanyagból készült, ami ütés- és cseppállóvá teszi. A mágneses V-hornyos talp segít a szintező elhelyezésében bármilyen felületen, a fémet is beleértve. A kalibrációt kézzel is el lheet végezni. Nullázási funkciót is alkalmazhatunk rajta. Két elemmel működik, és az automatikus kikapcsolási funkciónak köszönhetően energiatakarékos.
Főbb jellemzők:
- Digitális szintező és szögmérő LCD-kijelzővel és egyszerű kezelőszervekkel
- Mágneses V-hornyos talp, nullázási funkcióval
- Tartós kompozit anyagú test (polikarbonát és ABS műanyag)
- Elemmel működik, automatikus kikapcsolási funkcióval, alacsony töltésszint-jelzővel
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555026619 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 9x8x5 cm |
| Szállítási súly | 0.11 kg |
| Szintező típusa | digitális |
| Pontosság | ±0,1° 0°-nál és 90°-nál, a többi ±0,2° |
| Pontosság | ±0,1° 0°-nál és 90°-nál, a többi ±0,2° |
| Mértékegységek | fokos |
| LCD-kijelző | igen |
| Maximális felbontás | 0,01° |
| Kalibrálás | manuális |
| Nullázási funkció | yes |
| Mágneses talp | yes |
| V-horony | yes |
| Tápellátás | 2 db AAA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | 5 perc |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP42, védett a függőlegesen lezúduló vízcseppek ellen (15°-os dőlésszögig) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag, polikarbonát |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_84656 Ermenrich Reel TWR30 hosszabbítórúd, 3,36 m 84656
S052_114172 Al-ko AKKUS FŰNYÍRÓ 43.6 LI COMFORT (SET) - 114172
S006_75TXL060E Lánc 3/8-1.6mm Oregon 75TXL 60 szem 75TXL060E
S006_MOG448/R Fűnyíró kés Viking 80 cm utángyártott MOG448/R