Az Ermenrich Verk LY80 egy digitális szintező pontos szögméréshez és pozicionáláshoz. Széleskörű felhasználásra alkalmas, pl. építőipar, javítás, fém- és famegmunkálás, gépek és mechanizmusok telepítése stb. terén. Alkalmas háztartási felhasználásra is (bútorszerelés, polcok, csuklós szekrények, függönykarnisok stb. elhelyezése). A szögmérő 0–360° (4x90°) tartományban tud precíz méréseket végezni. A szerszám nullázási funkciót és tartás funkciót is kínál.
Az LCD-képernyő megjeleníti az összes leolvasott értéket, és többféle mértékegység közül választhat. Az Ermenrich Verk LY80 porálló teste mágneses talppal rendelkezik, és élénk színű, ami minimálisra csökkenti a szerszám elvesztésének kockázatát az építkezésen. A 2 db AAA elem energiatakarékos használata érdekében az automatikus kikapcsolási funkció 3 percnyi inaktivitás után aktiválódik. Alacsony töltésszint-jelzővel is elláttuk. A 2 buborékos fiola megkönnyíti az előkészítő munkát, és lehetővé teszi a készülék használatát akkor is, ha az elemek lemerültek.
Főbb jellemzők:
- Magas precizitás (±0,1° függőleges és vízszintes helyzetben, egyéb esetekben ±0,2°)
- Választható mérési egységek, nullázási funkció, tartás funkció
- ABS műanyag és fém test, 2 kivágott hordozófogantyú
- Elemmel működik, automatikus kikapcsolási funkcióval
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555021423 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 82x8x4 cm |
| Szállítási súly | 0.89 kg |
| Szintező típusa | buborékos , digitális |
| Pontosság | ±0,1° 0°-nál és 90°-nál, a többi ±0,2° |
| Pontosság | ±0,1° 0°-nál és 90°-nál, a többi ±0,2° |
| Mértékegységek | fokos, ft, in, m, mm, százalék |
| LCD-kijelző | igen |
| Maximális felbontás | 0,05° |
| Kalibrálás | manuális |
| Tartás funkció | yes |
| Nullázási funkció | yes |
| Mágneses talp | yes |
| Tápellátás | 2 db AAA elem, 1,5 V (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | 3 perc |
| Víz- és porállósági IP-fokozat | IP54, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló, részlegesen porvédett, és a fröccsenő vízzel szemben ellenálló |
| Váz | alumínium, hőre lágyuló gumi, nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
| Hosszúság, mm | 800 |
| Kiegészítő | beépített buborékos vízmérték – 2 db, figyelmeztető hangjelzés |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_MOG789/R MOG789/R fűnyírókés 71 cm CASTELGARDEN
S052_113610 Al-ko LB 4060 ENERGY FLEX lombfújó 113610
S006_90PX050E OREGON láncfűrész lánc 3/8p-1.1mm 90PX90PX050E
S006_M20005 Damil 2.0mm kerek 15 méter MAMMUT bliszteres M20005
S052_IS11079 ISKRA BENZINES HÁTI FŰKASZA BG-TU520 - IS11079
S034_3381-20 GARDENA 3381-20 Combisystem fűgereblye 60 cm
S006_150290044-0001 Motorolajszűrő Loncin LC2P76F belső 150290044-0001
S003_114187 TellSystem SMA-Grand 7 GSM antenna 114187
S034_3099-20 GARDENA állítható műanyag lombseprű 3099-20
S006_69-382 OREGON 2.7mm Damil kerek 70m zöld 69-382