Az Ermenrich Wett TU30 hőmérséklet- és páratartalom-mérő készülék a páratartalom és a hőmérséklet mérésére szolgál kültéren, illetve irodákban, lakó-, ipari vagy raktárhelyiségekben. Kompakt kialakítása, színes képernyője és elemes működtetése lehetővé teszi, hogy üzemi mérésekhez és a gyártási folyamatok vezérléséhez használja a hőmérséklet- és páratartalom-mérő készüléket.
A hőmérő –20 °C és +60 °C között méri a hőmérsékletet. A páratartalom-mérő 0% és 100% között méri a páratartalmat. A készülék harmatpontot is mér. Külön funkciókkal rendelkezik az adatok kimerevítéséhez, valamint a hőmérsékleti és páratartalmi határértékek megjegyzéséhez.
A tápellátást szabványos (külön megvásárolandó) AAA elemek biztosítják. Az alacsony töltésszint-jelző kimutatja, hogy mikor kell azokat kicserélni, az automatikus kikapcsolás funkció pedig segít az elemek energiájának megtakarításában.
Főbb jellemzők:
- A környezeti hőmérséklet és páratartalom gyors mérése
- Kompakt kialakítás színes képernyővel
- Határértékek rögzítése, a mért értékek kimerevítése
- AAA elemekkel történő működtetés, automatikus kikapcsolás funkció, alacsony töltöttségi szint jelzése
A készlet tartalma:
- Hőmérséklet- és páratartalom-mérő készülék
- Tok
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017396 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x12x5 cm |
| Szállítási súly | 0.28 kg |
| Típus | hőmérséklet- és páratartalom-mérő készülék |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 0–100% |
| Mérési felbontás | 0,1% |
| Pontosság | ±3% a 20% és 80% közötti tartományban; ±4% más tartományokban |
| Pontosság | ±3% a 20% és 80% közötti tartományban; ±4% más tartományokban |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány | –20 °C és +60 °C között |
| Nedves hőmérsékletmérési tartomány | –20 °C és +60 °C között |
| Harmatponti hőmérsékletmérési tartomány | –50 °C és +60 °C között |
| Mérési felbontás | 0,1 |
| Pontosság | ±1 °C a 0 °C és 45 °C közötti tartományban; ±1,5 °C más tartományokban |
| Pontosság | ±1 °C a 0 °C és 45 °C közötti tartományban; ±1,5 °C más tartományokban |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | yes |
| Adattárolás | yes |
| Átl. mérése | yes |
| Képernyő | színes |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Tápellátás | 3 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61326-1 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_MOG920/R Fűnyíró kés 430 mm, univerzális egyenes, betétgyűrűvel utángyártott MOG920/R
S006_MOG944/R Fűnyíró kés AL-KO Comfort 34E 340mm, 19.6mm, 1 furatos, utángyártott MOG944/R
S006_M20081 Fűnyíró kés MAMMUT MTD LG175 537mm 6-ágú csillag 3-furatos utángyártott M20081
S006_MOG925/R Fűnyíró kés 560 mm, univerzális egyenes, betétgyűrűvel utángyártott MOG925/R
S006_MOG989/R Fűnyíró kés 510 mm, univerzális hajlított, betétgyűrűvel utángyártott MOG989/R
S006_M20074 Fűnyíró kés MAMMUT Agrimotor FF4872 470mm, 17.1mm, 1 furatos utángyártott M20074
S006_M20077 Fűnyíró kés MAMMUT Husqvarna JET50 508mm, 16.1mm, 3 furatos, utángyártott M20077
S052_AM18E2501018B-bare Riwall RALM 3320i - akkus fűnyíró 3 az 1-ben, 20 V (akku és töltő nélkül) - AM18E2501018B-bare
S006_M20075 Fűnyíró kés MAMMUT Husqvarna LT100 457mm, 5 ágú csillag, 1 furatos, utángyártott M20075
S006_MOG190/R Fűnyíró kés Ags RTR062 618mm, 16.5mm, 3 furatos, jobbra forgó utángyártott MOG190/R
S006_M20082 Fűnyíró kés MAMMUT MTD SN155 535mm, 6 ágú csillag, 1 furatos, jobbra forgó utángyártott M20082
S006_MOG1713/R Fűnyíró kés Cub-Cadet FMZ 50 454 mm, 742-04068, 942-04068, 759-04047 utángyártott MOG1713/R