Az Ermenrich Zing CT30 egy auto-tesztelő, amely az elektromos áramkörben lévő áram mennyiségét méri. Az eszközt a jármű biztosítékának helyére kell beszerelni, a biztosítékot pedig az áramkör védelme érdekében a biztosítéktartóba kell behelyezni. A mérések gyorsak és pontosak, így nincs sok tennivalója az áramszivárgás észleléséhez.
Az Ermenrich Zing CT30 auto-tesztelő egyetlen elemmel működtethető, ellenálló ABS-műanyagból készült, és kis beépített képernyővel rendelkezik.
Főbb jellemzők:
- Megméri az áram mennyiségét, és gyorsan felderíti a jármű elektromos áramkörének hibáit
- Egyszerű és intuitív működtetés, valamint gyors és pontos tesztelés
- ABS-műanyagból készült váz, egyetlen elemmel működtethető
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555021379 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x8x5 cm |
| Szállítási súly | 0.115 kg |
| Üzemi feszültségtartomány (DC), V | 12 |
| Maximális feszültség, V | 48 |
| Árammérési tartomány, A | 0 — 19.99 |
| Biztonsági szabványok | EN 61326-1:2013 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 0 — 75 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (°C) | −10 … +50 |
| Tápellátás | 1 darab 12 V, 23 A elem (külön megvásárolható) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_125220 FARFISA FC32P Kódzár 125220
S052_1054792 Fiskars Időkapcsolós öntöző dupla kimenetes 1054792
S003_127647 DSC NEO HS2016 + HS2LCDRF8EE1 + TL280 127647
S003_105346 VF-TR 20 Beépíthető transzformátor kaputelefonokhoz VFTR20
S003_122176 HIKVISION DS-PWA64-KIT-WE riasztóközpont szett 122176
S004_TH9013100 THULE V.horog TH OutPace 3krp 9013 TH9013100
S003_111871 SOYAL AR-TAGC-SIM Beléptető olvasó programozó kártya piros
S003_115198 DELIGHT adapter 1500mA 55056B 115198
S004_38430817004 RITCHEY Markolat RI WCS EGP Locking 38430817004
S004_HY-536XOO BIKEFUN bicikli kormány markolat X-HEAD Lock-on fekete-narancs
S003_101837 GOLMAR EL540 Hangmodul erősítővel