Ermenrich Zing ST40 aljzat-tesztelő Euro dugasszal és az RCD (áram-védőkapcsoló) teljesítményének a tesztelésére szolgáló gombbal. A tesztelő az aljzatba helyezést követően három LED-del jelzi az eredményt. A fényjelzési kódok (összesen hét van) közvetlenül az eszköz vázán megtalálhatók: minden rendben; nincs földelés; nincs nulla; hiányzó fázis; fázis/földelés felcserélve; fázis/nulla felcserélve; fázis/földelés felcserélve és földelés hiányzik.
A tesztelő tökéletes megoldás az építkezéseken végzett elektromos szerelési munkák ellenőrzésére és az otthoni aljzatok állapotának a felmérésére is. Az eszköz a beépített, háttérvilágításos képernyőn jeleníti meg a mért feszültséget. Nem igényel további áramellátást.
Főbb jellemzők:
- Feszültségmérés, az eredmény a beépített képernyőn jelenik meg
- Aljzatok megfelelő bekötésének a tesztelése – 7 mód
- Külön gomb az RCD tesztelésére
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017426 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 7x7x8 cm |
| Szállítási súly | 0.095 kg |
| Frekvenciatartomány, Hz | 45–65 |
| Üzemi feszültségtartomány (AC), V | 48 — 250 |
| Túlfeszültség kategória | CAT II 300 V |
| Képernyő | igen |
| Kijelző háttérfény | yes |
| RCD teszt (RCD) | megszakítási áramerősség >30 mA |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1-2-030, EN61326-1 |
| Tápellátás | nem szükséges |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S052_IS10935 ISKRA Diagnosztikai mérleg GBF1530-WH - IS10935
S004_17450 SIGMA Lámpa Sigma első Aura 45 USB 17450