A Smart funkcióval rendelkező Ermenrich Zing TC14 digitális multiméter egy hordozható elektromos mérő- és vizsgálóeszköz professzionális és otthoni használatra. Ha bekapcsolja, automatikusan érzékeli a bejövő jelet, és méréseket végez. A Smart funkció a frekvenciamérés kivételével minden mérési üzemmódnál működik. Szükség esetén a készüléket egy gomb megnyomásával, manuálisan is működtetheti. A készülék bármely üzemmód esetén automatikusan beállítja a mérési határértéket. Minden mérés a True RMS-értéken alapul.
Ebben a modellben a szakadásvizsgálatot ötvöztük az ellenállásmérési móddal. NCV-funkcióval rendelkezik, amelyet a rejtett vezetékek helyének azonosítására és fázisérzékelésre használnak. Ha olyan körülmények között dolgozik, amikor nehéz leolvasni a multiméter képernyőjét, ajánlott kipróbálnia a tartás funkciót. Nyomja meg a gombot a mért értékek „befagyasztásához”, hogy később is le tudja olvasni őket.
Ez a kompakt készülék nem foglal sok helyet a szerszámosládában. A multiméter beépített zseblámpával van felszerelve, hogy a rosszul megvilágított helyeken is kényelmesen használhassa. Az eszköz standard elemekkel működik. A készülék elemkímélő funkcióval is rendelkezik: az automatikus kikapcsolási funkció aktiválódik, ha a készüléket hosszú ideig nem használja.
Főbb jellemzők:
- True RMS – nagy mérési pontosság a nem szinuszos jelek mérése által
- Egyen- és váltóáramú (DC és AC) feszültség, ellenállás és frekvencia mérése
- Automatikus jelfelismerés (feszültség, ellenállás, szakadásvizsgálat esetén)
- Tartás funkció, rejtett vezetékek érintésmentes érzékelése, fázisérzékelés
- Két könnyen cserélhető, szabványos elemmel működik
A készlet tartalma:
- Digitális multiméter
- Mérőszondák
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017600 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x10x5 cm |
| Szállítási súly | 0.285 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 4/40/400/600 V: hiba ±(0,5%+3) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 4/40/400/600 V: hiba ±(0,8%+3) |
| Ellenállás mérési határérték | 4000 Ω/40 kΩ/400 kΩ/4 MΩ/40 MΩ: hiba ±(1,0%+5) |
| Frekvenciamérési határértékek | 4 Hz/40 Hz/400 Hz/4 kHz/40 kHz/200 kHz: hiba ±(1,0%+3) |
| Szakadásvizsgálat | +, ellenállásmérési üzemmóddal (<500 Ω) kombinálva |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Automatikus felismerés funkció (Smart) | + (csak DC és AC feszültség, ellenállás és szakadásvizsgálat esetén) |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Képernyő | VA |
| Kijelző visszaszámláló | 4000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_TH9013100 THULE V.horog TH OutPace 3krp 9013 TH9013100
S003_111871 SOYAL AR-TAGC-SIM Beléptető olvasó programozó kártya piros
S003_115198 DELIGHT adapter 1500mA 55056B 115198
S004_38430817004 RITCHEY Markolat RI WCS EGP Locking 38430817004
S004_HY-536XOO BIKEFUN bicikli kormány markolat X-HEAD Lock-on fekete-narancs
S003_101837 GOLMAR EL540 Hangmodul erősítővel
S035_929050 Finetest vércukormérő készülék
S052_3830042569916 ISKRA DUGATTYÚS KOMPRESSZOR FDL24 3830042569916
S031_46410 Tip-Top tömlőfolt F1 100db/dob 46410
S019_112734 AL-KO MiniTrac játék traktor 112734
S003_113992 DSC NEO HS2LCDRF8EE1 LCD billentyűzet 113992