Az Ermenrich Zing TC16 egy kompakt, digitális multiméter, amely az elektromos hálózatok alapvető tesztelésére szolgáló funkciókkal rendelkezik. A készülék könnyen kezelhető, pontos méréseket biztosít, és Smart funkcióval rendelkezik (automatikusan érzékeli a bejövő jel típusát és méri az egyes paramétereket). Lehetőség van az üzemmód manuális kiválasztására is.
A készülék egy feszültségmérő, egy áramerősség-mérő és egy ellenállásmérő funkcióit ötvözi. Mind az állandó, mind a változó mennyiségek mérhetők vele. Szakadásvizsgálat üzemmódban a készülék a hálózat folytonosságát teszteli, vagyis azonosítja a rövidre zárt és nyitott áramkörök helyét. Egy másik üzemmódja a diódatesztelésre szolgál. Fázisérzékelő és veszélyes feszültséget jelző érzékelő (NCV) funkcióval is rendelkezik. A True RMS azt jelenti, hogy a mérések a True RMS képleten alapulnak, ami növeli a mérési pontosságot.
A tartás funkció ugyancsak hasznos: a képernyőn látható, mért értékek egy külön gomb megnyomásával „befagyaszthatók”. Ha a képernyő nem hozzáférhető munka közben (az eszköz a feje fölött van), akkor „beefagyaszthatja” a mérési eredményt, és később megtekintheti azt. A beépített zseblámpa egyenesen elengedhetetlen. Jól használható a kapcsolószekrény vagy bármely más sötét hely megvilágításához. A multimétert elem működteti.
Főbb jellemzők:
- Feszültségmérés, áramerősség-mérés és ellenállásmérés egyetlen eszközzel
- Háztartási, ipari és autóipari elektromos rendszerek teszteléséhez, aljzatok javításához, rejtett vezetékek helyének megállapításához, diódák teszteléséhez stb.
- Intelligens feszültség- és ellenállásmérés, nyitott áramkör helyének meghatározása
- Rendkívül pontos True RMS mérések
- A tartás funkció kényelmesebbé teszi a munkavégzést nehéz körülmények esetén is
- Hagyományos elemekkel működik
A készlet tartalma:
- Digitális multiméter
- Mérőszondák
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017617 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x10x5 cm |
| Szállítási súly | 0.26 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 2/20/200/600 V: hiba ±(0,5%+3) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 2/20/200/600 V, hiba ±(1,0%+3) |
| DC áramerősség mérési határérték | 20/200/600 mA: hiba ±(1,2%+5) |
| AC áramerősség mérési határérték | 20/200/600 mA: hiba ±(1,5%+5) |
| Ellenállás mérési határérték | 200 Ω/2 kΩ/20 kΩ/200 kΩ/2 MΩ/20 MΩ: hiba ±(1,0%+5) |
| Folytonossági teszt | yes |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Automatikus felismerés funkció (Smart) | + (csak DC és AC feszültség, ellenállás és szakadásvizsgálat esetén) |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Kijelző visszaszámláló | 2000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Tápellátás | 2 db CR2032 típusú elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_114042 SUNWOR SWP-120-12 kapcsolóüzemű tápegység 114042
S003_127382 1x2x0.8 180 tűzálló kábel 100m 127382
S003_125220 FARFISA FC32P Kódzár 125220
S052_1054792 Fiskars Időkapcsolós öntöző dupla kimenetes 1054792
S003_127647 DSC NEO HS2016 + HS2LCDRF8EE1 + TL280 127647
S003_105346 VF-TR 20 Beépíthető transzformátor kaputelefonokhoz VFTR20
S003_122176 HIKVISION DS-PWA64-KIT-WE riasztóközpont szett 122176
S004_TH9013100 THULE V.horog TH OutPace 3krp 9013 TH9013100
S003_111871 SOYAL AR-TAGC-SIM Beléptető olvasó programozó kártya piros
S003_115198 DELIGHT adapter 1500mA 55056B 115198