Az Ermenrich Zing TC17 digitális multiméter egy pontos (True RMS) és kompakt mérőeszköz szakemberek és ezermesterek számára. Alkalmas lakások, vidéki házak, ipari létesítmények, irodák és autók elektromos hálózatainak diagnosztikájára, valamint elektromos eszközök hibaelhárítására. A multiméter elfér a zsebében, így nagyobb területen végzett munka esetén is kényelmesen magával viheti.
A színes képernyő megjeleníti a mért értékeket, illetve grafikus skálát is tartalmaz. Kijelzi mind a teljes mérési tartományt, mind az éppen mért paraméter értékét. Ha bekapcsolja a készüléket, azzal egyúttal aktiválja a Smart funkciót. A készülék automatikusan megkezdi a bejövő paraméter (ellenállás, feszültség és folytonosság) észlelését és mérését. Szükség esetén átkapcsolhat a kézi vezérlésre az összes üzemmód eléréséhez. Az ellenállás és a feszültség mellett a multiméter a kapacitást és a frekvenciát is méri. A készülék ötvözi a szakadásvizsgálat üzemmódot az ellenállásméréssel. Az NCV-funkció észleli a veszélyes feszültséget hordozó pontokat, például a rejtett vezetékeket. Lehetőség van diódák tesztelésére, hogy felfedezze a nyitott és rövidre zárt áramköröket.
Ha a multiméter olyan helyen van, amely nehezen hozzáférhető a képernyő leolvasásához, megnyomhat egy gombot, így a tartás funkcióval „befagyasztja” a leolvasott értékeket. Háttérvilágítással ellátott képernyővel és beépített zseblámpával rendelkezik. Az eszköz standard elemekkel működik.
Főbb jellemzők:
- Színes képernyő digitális kijelzővel és grafikus skálával, True RMS számítások
- Feszültségmérés, ellenállásmérés, kapacitásmérés és frekvenciamérés funkciók
- Smart üzemmódban automatikusan érzékel és mér bizonyos paramétereket
- Diódateszt, fázisérzékelés, szakadásvizsgálat, NCV-érzékelés
- Tartás funkció, beépített zseblámpa, elemes működés
A készlet tartalma:
- Digitális multiméter
- Mérőszondák
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017624 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x10x5 cm |
| Szállítási súly | 0.285 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, kapacitásmérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 400 mV/4 V/40 V/400 V/600 V: hiba ±(0,5%+3) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 4/40/400/600 V: hiba ±(0,8%+3) |
| Ellenállás mérési határérték | 400 Ω/4 kΩ/40 kΩ/400 kΩ/4 MΩ/40 MΩ: hiba ±(1,0%+5) |
| Kapacitásmérési határérték | 4 nF/40 nF/400 nF/4 μF/40 μF/400 μF/4 mF: hiba ±(4,0%+5) |
| Frekvenciamérési határértékek | 4 Hz/40 Hz/400 Hz/4 kHz/40 kHz/200 kHz/400 kHz/4 MHz: hiba ±(1,0%+3) |
| Szakadásvizsgálat | +, ellenállásmérési üzemmóddal (<500 Ω) kombinálva |
| Diódateszt | + (0–2 V) |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Automatikus felismerés funkció (Smart) | + (csak DC és AC feszültség, ellenállás és szakadásvizsgálat esetén) |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Képernyő | VA |
| Kijelző visszaszámláló | 4000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Grafikus skála | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_38430817004 RITCHEY Markolat RI WCS EGP Locking 38430817004
S004_HY-536XOO BIKEFUN bicikli kormány markolat X-HEAD Lock-on fekete-narancs
S003_101837 GOLMAR EL540 Hangmodul erősítővel
S035_929050 Finetest vércukormérő készülék
S052_3830042569916 ISKRA DUGATTYÚS KOMPRESSZOR FDL24 3830042569916
S031_46410 Tip-Top tömlőfolt F1 100db/dob 46410
S019_112734 AL-KO MiniTrac játék traktor 112734
S003_113992 DSC NEO HS2LCDRF8EE1 LCD billentyűzet 113992