| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555021577 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x10x5 cm |
| Szállítási súly | 0.32 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, kapacitásmérés, áramerősség-mérés |
| DC feszültség mérési tartomány | 0,6–1000 V |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 1000 V: hibaérték ±(0,8%+10), felbontás 1 V, 6/60/600 V: hibaérték ±(0,5%+3), felbontás 0,001/0,01/0,1 V |
| AC feszültség mérési tartomány | 0,6–750 V |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 6/60/600 V: hibaérték ±(0,5%+3), felbontás 0,001/0,01/0,1 V, 750 V: hibaérték ±(0,8%+10), felbontás 1 V |
| DC áramerősség mérési tartomány | 20 mA–10 A |
| DC áramerősség mérési határérték | 6/10 A: hibaérték ±(2,0%+30), felbontás 0,001/0,01 A |
| AC áramerősség mérési tartomány | 20 mA – 10 A |
| AC áramerősség mérési határérték | 6/10 A: hibaérték ±(2,0%+30), felbontás 0,001/0,01 A |
| Ellenállás mérési tartomány | 0,1 Ohm – 60 MOhm |
| Ellenállás mérési határérték | 6 kOhm/60 kOhm/600 kOhm/6 MOhm: hibaérték ±(0,8%+3), felbontás 1 Ohm/10 Ohm/100 Ohm/1 kOhm, 60 MOhm: hibaérték ±(2,5%+3), felbontás 10 kOhm, 600 Ohm: hibaérték ±(0,8%+5), felbontás 0,1 Ohm |
| Kapacitásmérési tartomány | 10 nF – 60 mF |
| Kapacitásmérési határérték | 10 nF/100 nF/1 µF/10 µF/100 µF/1 mF/10 mF: hibaérték ±(3,5%+20), felbontás 10 pF/100 pF/1 nF/10 nF/100 nF/1 µF/10 µF, 60 mF: hibaérték ±(5%+3), felbontás 100 µF |
| Mérések másodpercenként | 3 |
| Kábelér-térképezés | yes |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Túlfeszültség kategória | kat. IV |
| Képernyő | LCD |
| Kijelző visszaszámláló | 5999 |
| Kijelző számjegyei | 3 5/6 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |