Az Ermenrich Zing TC27 digitális multiméter elektromos berendezések és elektromos áramkörök tesztelésére szolgál. Széles körű funkciói lehetővé teszik, hogy ne csak otthon, hanem professzionális munkavégzéskor is használja. A multiméter kiváló választás mérnökök, villanyszerelők, szerelők és más szakemberek számára. Az Ermenrich Zing TC27 multiméter egy True RMS eszköz, amely garantálja a nem szinuszos jelek rendkívül pontos mérését.
A multiméter 7 alapvető funkcióval rendelkezik: méri a DC és AC feszültséget, a DC és AC áramerősséget, az ellenállást, a frekvenciát, a kapacitást, a munkaciklust és a hőmérsékletet. A hőmérséklet méréséhez hőelem alapú érzékelőt használ. A Smart funkció lehetővé teszi bizonyos alapvető mennyiségek mérését a multiméter manuális beállítása nélkül: ez a funkció automatikusan felismeri a jelet.
A multiméter képes beazonosítani a nyitott és rövidre zárt áramkörök helyét, tesztelni a diódákat és meghatározni a fázist. Az összes leolvasás számjegyek és grafikus skála formájában jelenik meg a nagy, háttérvilágítással ellátott, színes képernyőn. Tartás funkcióval rendelkezik. Az eszköz standard elemekkel működik.
Főbb jellemzők:
- True RMS számítások
- A feszültségmérés, áramerősség-mérés, ellenállásmérés, kapacitásmérés, frekvenciamérés, munkaciklusmérés és hőelemes érzékelés funkciók egyetlen eszközben ötvözve
- Smart funkció – az automatikus jelfelismeréshez (ellenállás, feszültség és szakadásvizsgálat esetén)
- Érintésmentes NCV nagyfeszültség-érzékelés, fázisérzékelés (Live), diódateszt, szakadásvizsgálat, tartás funkció
- Hagyományos elemekkel működik
A készlet tartalma:
- Digitális multiméter
- Mérőszondák
- Tok
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017679 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x10x6 cm |
| Szállítási súly | 0.425 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, hőelem, kapacitásmérés, munkaciklusmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 60 mV/600 mV/6 V/60 V/600 V: hiba ±(0,5%+3) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 6/60/600 V: hiba ±(0,8%+3) |
| DC áramerősség mérési határérték | 600 mA/10 A: hiba ±(1,2%+3) |
| AC áramerősség mérési határérték | 600 mA/10 A: hiba ±(1,5%+3) |
| Ellenállás mérési határérték | 600 Ω/6 kΩ/60 kΩ/600 kΩ/6 MΩ/60 MΩ: hiba ±(1,0%+3) |
| Kapacitásmérési határérték | 6 nF/60 nF/600 nF/6 µF/60 µF/600 µF/6 mF: hiba ±(3,0%+5) |
| Frekvenciamérési határértékek | 60 Hz/600 Hz/6 kHz/60 kHz/600 kHz/6 MHz/10 MHz: hiba ±(1,0%+3) |
| Munkaciklus méréstartomány | 1–99%: hiba ±(3,0%+3) |
| Szakadásvizsgálat | +, ellenállásmérési üzemmóddal (<50 Ω) kombinálva |
| Diódateszt | + (0–3V) |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Automatikus felismerés funkció (Smart) | + (csak DC és AC feszültség, ellenállás és szakadásvizsgálat esetén) |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | CAT III 600 V |
| Képernyő | VA |
| Kijelző visszaszámláló | 6000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Grafikus skála | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | –40… +1000 °C: hiba ±(1,0%+3) |
| Tápellátás | 4 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_105346 VF-TR 20 Beépíthető transzformátor kaputelefonokhoz VFTR20
S003_122176 HIKVISION DS-PWA64-KIT-WE riasztóközpont szett 122176
S004_TH9013100 THULE V.horog TH OutPace 3krp 9013 TH9013100
S003_111871 SOYAL AR-TAGC-SIM Beléptető olvasó programozó kártya piros
S003_115198 DELIGHT adapter 1500mA 55056B 115198
S004_38430817004 RITCHEY Markolat RI WCS EGP Locking 38430817004
S004_HY-536XOO BIKEFUN bicikli kormány markolat X-HEAD Lock-on fekete-narancs
S003_101837 GOLMAR EL540 Hangmodul erősítővel
S035_929050 Finetest vércukormérő készülék
S052_3830042569916 ISKRA DUGATTYÚS KOMPRESSZOR FDL24 3830042569916
S031_46410 Tip-Top tömlőfolt F1 100db/dob 46410