Az Ermenrich Zing TC32 digitális multiméter minden olyan helyzetben jól jön, amikor áramerősséget, feszültséget és ellenállást, valamint frekvenciát, kapacitást és munkaciklust kell mérni. Egy hőelem alapú érzékelő méri a hőmérsékletet. A multiméter az elektromos berendezések elemeinek ellenőrzésére, az elektromos berendezések és eszközök tesztelésére, valamint az elektromos hálózatok karbantartására szolgál. Az Ermenrich Zing TC32 széleskörű funkcióinak köszönhetően professzionális felhasználók és kezdők is használhatják.
A mérések mellett a multiméter különböző teszteket is képes elvégezni: diódatesztelés, hálózatok ellenőrzése rövidre zárt vagy nyitott áramkörökre vonatkozóan, rejtett vezetékek, ill. feszültség alatt álló aljzatok helyének beazonosítása és a fázis érzékelése. A mérési eredmények digitális kijelzésként és grafikus skálaként jelennek meg a képernyőn. A képernyő háttérvilágítással rendelkezik a gyenge fényviszonyok esetére, a tartás funkció pedig lehetővé teszi az utolsó mérés megtartását a képernyőn.
Az Ermenrich Zing TC32 multiméter olyan kompakt és könnyű eszköz, amely elfér akár a zsebében is. A készüléket elem működteti. Ha az elemek hamarosan lemerülnek, a készülék figyelmezteti Önt. Az energiatakarékos használat érdekében automatikus kikapcsolás funkcióval rendelkezik. Beépített zseblámpával rendelkezik.
Főbb jellemzők:
- True RMS mérések
- Feszültség, áramerősség, ellenállás, frekvencia, kapacitás, munkaciklus, hőmérséklet mérése
- Funkciók: diódateszt, fázisérzékelés, érintésmentes feszültség-érzékelés
- Számjegyek és grafikus skála a képernyőn, tartás funkció
- Automatikus kikapcsolás, beépített zseblámpa, elemes működtetés
A készlet tartalma:
- Digitális multiméter
- Mérőszondák
- Tok
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017686 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x14x7 cm |
| Szállítási súly | 0.6 kg |
| A mérési határérték kiválasztása | automata |
| Alapfunkciók | ellenállásmérés, feszültségmérés, frekvenciamérés, hőelem, kapacitásmérés, munkaciklusmérés, áramerősség-mérés |
| DC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 200 mV/2 V/20 V/200 V/1000 V: hiba ±(0,08%+5) |
| AC (egyenáramú) feszültségmérési határérték | 200 mV/2 V/20 V/200 V/750 V: hiba ±(1,0%+25) |
| DC áramerősség mérési határérték | 10 A: hiba ±(1,0%+15), 200 µA/2000 µA/20 mA/200 mA: hiba ±(0,5%+5) |
| AC áramerősség mérési határérték | 10 A: hiba ±(1,5%+25), 200 µA/2000 µA/20 mA/200 mA: hiba ±(1,0%+25) |
| Ellenállás mérési határérték | 20 MΩ/100 MΩ: hiba ±(3,0%+25), 200 Ω/2 kΩ/20 kΩ/200 kΩ/2 MΩ: hiba ±(1,0%+15) |
| Kapacitásmérési határérték | 20 nF/200 nF/2 µF/20 µF/200 µF/2 mF: hiba ±(4,0%+50) |
| Frekvenciamérési határértékek | 200 Hz/2 kHz/20 kHz/200 kHz/2 MHz/10 MHz: hiba ±(1,0%+10) |
| Munkaciklus méréstartomány | 1–99%: hiba ±(3,0%+30) |
| Folytonossági teszt | yes |
| Dióda teszt | yes |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| True RMS | yes |
| Tartás funkció | yes |
| Határérték funkció (Min/Max) | yes |
| Fázisérzékelő (Live) | yes |
| Túlfeszültség kategória | kat. III (1000 V), kat. IV (600 V) |
| Képernyő | LCD |
| Kijelző visszaszámláló | 20000 |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Grafikus skála | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | −20... +1000 °C: hiba ±(1,0%+2) |
| Tápellátás | 2 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S018_MN4X Beurer MN4X szakállnyíró
S003_102828 12U rack szekrény GQ450-12
S031_34342 VELOTECH Lámpa hátsó PRO Halfdom 34342
S003_102292 BERASEC JVM jeladós vevőmodul
S052_1285-29 Gardena Öntözőszelep 9 V Bluetooth - 1285-29
S003_115102 EASYCAR E3-A Autóriasztó központ E3A
S031_47955 Peruzzo Parma 3kp vonóhorgos zárható 47955
S003_121219 SOYAL AR-888US fehér Kártyaolvasó 121219
S003_112795 Elosztó 4-es túláramvédett
S052_1001414 FISKARS QuikFit csatornatisztító fej 1001414
S031_27367 Velotech Ergonomikus egybilincses markolat agyváltóhoz 27367