Az Ermenrich Zing WT22 feszültségvizsgáló olyan érintésmentes detektor, amely lehetővé teszi az erősáramú vezetékek kábeltöréseinek észlelését, az aljzatok működésének ellenőrzését és a kábel feszültségének érzékelését. Lehetővé teszi számos probléma gyors megoldását az építőiparban és az otthoni javítási vagy felújítási munkák során. A fennálló feszültséget a vizsgáló fény- és hangriasztással jelzi. Az eszköz érzékenysége alacsonyra (48–1000 V) vagy magasra (12–1000 V) állítható be.
A kompakt ház tartós ABS műanyagból készült, nedvességtől védett, alakja kényelmesen illik a kézbe, és ergonomikusan elhelyezett vezérlőgombokkal rendelkezik. A vizsgáló a kényelem érdekében beépített zseblámpával rendelkezik. Tápellátását 2 db AAA elem biztosítja. Az energiatakarékosság érdekében a készülék 5 perc inaktivitás után automatikusan kikapcsol. A készülék alacsony töltésszint-jelző funkcióval rendelkezik.
Főbb jellemzők:
- Érintésmentes feszültségvizsgáló
- Kábelfolytonosság-ellenőrző funkció
- Hang- és fényjelzések
- Beépített zseblámpa
- 2 darab AAA elemmel működik
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555018676 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x2x2 cm |
| Szállítási súly | 0.085 kg |
| AC feszültség mérési tartomány | 12–1000 (nagy érzékenység), 48–1000 (alacsony érzékenység) |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| Frekvenciatartomány, Hz | 50–60 |
| Kábelfolytonosság-ellenőrzés | yes |
| Túlfeszültség kategória | kat. III (1000 V) |
| Figyelmeztető hangjelzés | yes |
| Fényjelzés | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Vízálló | yes |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 0 — 95 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0 — 40 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | yes |
| Automatikus kikapcsolás | +, 5 perc inaktivitás után |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S034_0959-20 GARDENA 0959-20 Kerti zuhanyzó állvánnyal duo
S004_B24X138SV CST Belső gumi 24x13/8SV autó szelepes gumibelső B24X1 3/8SV 37-540
S005_B11000051 Basi FS 500 Barna forgatós befeszítésgátló B11000051
S003_107683 SATEL SP500 O Kültéri piezzo hang-és fényjelző sárga
S004_B28X175SV48 CST belső gumi B28x175SV48 autó szelepes gumibelső
S004_38460867002 RITCHEY Markolat RI SuperLogic 128 mm Nano Foam PRD21059
S100_639284 G21 Industrial Block virágcserép 43x43 x43cm 639284